Gordon´s Mediterranean Orange Distilled Gin

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

Za chutěmi Středomoří už nemusíte létat: Gordon´s Gin, světová jednička mezi giny, nyní přináší krásy Středomoří až k vám domů – v podobě nového ginu Gordon´s Mediterranean Orange Distilled Gin s příchutí čerstvých pomerančů.

Pomerančový Gordon´s Mediterranean Orange Distilled Gin je nejnovějším přírůstkem do stále se rozrůstající rodiny ochucených ginů. Při jeho výrobě byly použity jen ty nejkvalitnější suroviny. Vyniká středomořskými pomerančovými tóny, které dokonale doplňují jalovec a charakteristickou osvěžující chuť klasického ginu Gordon’s.

Jeho zářivě oranžová barva a lahodná, šťavnatá chuť se skvěle hodí k popíjení během horkých odpolední, které trávíte na slunci se svými přáteli. S pomerančovým ginem Gordon´s budete mít pocit, jako by byly do láhve stočeny všechny zážitky a radosti z letní dovolené ve Středomoří.

Gordon´s Mediterranean Orange Distilled Gin rozšiřuje rozmanité portfolio ochucených ginů Gordon´s, které nabízí také gin s příchutí bobulového ovoce, Gordon´s Pink nebo citrusový Gordon´s Sicilian Lemon s příchutí sicilských citronů. Značka Gordon´s nabízí skvělé giny pro každou příležitost a náladu.

Pomerančový gin, Gordon’s Mediterranean Orange Distilled Gin, je k dostání ve variantě o objemu 700 ml.

Nechte se inspirovat ikonickým drinkem Gordon’s Mediterranean Orange & Tonic, který se hodí ke každé přiležitosti – a v horkých letních dnech obzvlášť!

Nejprve naplňte velkou vychlazenou sklenici kostkami ledu. Poté na led nalijte 30 ml vychlazeného pomerančového ginu Gordon’s Mediterranean Orange a dolijte 120 ml vašeho oblíbeného vychlazeného tonicu. Na závěr ozdobte kolečkem čerstvého pomeranče a vše zamíchejte.

Gordon’s Mediterranean Orange Distilled Gin

Pomerančový gin z dílny Gordon´s byl vyroben za použití těch nejkvalitnějších surovin. V jeho chuti ucítíte sladké tóny čerstvého pomeranče, charakteristický jalovec a lehce pikantní závěr. Kromě chuti vás zaujme take zářivě oranžovou barvou, která evokuje vzpomínky z letní dovolené ve Středozemí. Nejlépe si ho vychutnáte v ikonickém drinku GIN&TONIC.

GORDON’S (INSTAGRAM: @gordonsgincz)

Gordon’s Gin byl založen před téměř 250 lety v roce 1769 Alexandrem Gordonem. Gordon´s nabízí klasický charakter ginu, který je ideální pro drink Gin & Tonic a vyniká svou čistou a výrazně jalovcovou chutí. V současnosti je Gordon´s Gin světovou jedničkou a nejprodávanějším ginem na celém světě. Získal také čtyři královské certifikáty a řadu mezinárodních ocenění.

Základní informace

Výrobce/distributorSTOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov
ZnačkaGordon's Gin
WWWhttp://www.stock.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení700 ml
Datum uvedení na český trh8/2022
Doporučená maloobchodní cena429,- Kč

Frizzante – italská novinka

Vinium a.s. Hlavní 666 691 06 Velké Pavlovice

Pivovar Proud – letní speciál Pepper Your Saison

Plzeňský Prazdroj, a. s., U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň

COCOXIM 100% Pure 330 ml

Cyto Life s.r.o.

Božkov Republica Espresso

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Baileys má „lehčí“ novinku – uvádí Baileys Deliciously Light

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Fernet Stock

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov