Zubní pasty Sensodyne nourish

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Ústní hygiena

Značka Sensodyne, patřící do portfolia společnosti GSK, představuje novou prémiovou řadu zubních past Sensodyne nourish. Leader na trhu v oblasti péče o citlivé zuby3,4 se tak zaměřuje na udržitelnost a sází na řešení ohleduplná k přírodě a jejím zdrojům. Nová prémiová řada nabízí dvě varianty zubních past – Gently Soothing s aloe vera a Healthy White s citrusovým olejem. Navíc jsou obě zubní pasty vhodné i pro vegany1.

 Řada zubních past nourish obsahuje přírodní ingredience jako například citrusový olej, mátu či aloe vera a je vegan friendly1, tedy neobsahuje žádné živočišné produkty ani produkty živočišného původu. Krabička je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru
a tuba s víčkem je plně recyklovatelná s plastem.

Představení nové řady udržitelných past je logickým krokem v rámci strategie naší společnosti, která dlouhodobě usiluje o odpovědné podnikání a klade důraz na ekologická řešení, která jsou šetrná k planetě. Proto jsme moc rádi, že můžeme zákazníkům nabídnout novou produktovou řadu zubních past a společně tak podpořit šetrný přístup k přírodě,“ říká Jan Kulhánek, brand manager GSK Consumer Healthcare.

Řada obsahuje dvě varianty – Gently Soothing s přírodními výtažky z máty a aloe vera pro čistý a zklidňující pocit. Druhá varianta Healthy White pomáhá navracet přirozenou bělost zubů2 díky přírodním výtažkům máty a citrusového oleje. Obě zubní pasty zároveň pomáhají ulevovat od bolesti citlivých zubů2. Celý koncept cílí zejména na mladší cílovou skupinu ve věku od 25 let.

Novou udržitelnou řadu Sensodyne nourish podpoří silná mediální kampaň v televizi včetně OMK a online na sociálních sítích, kterou zajišťuje agentura Publicis Groupe. Za PR je zodpovědná agentura MSL.

Základní informace

Výrobce/distributorGlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734 / 2c, 140 00 Praha 4
ZnačkaSensodyne
WWWhttps://www.gsk.com/en-gb/contact-us/worldwide/czech-republic/cs-cze/
Gramáž / objem spotřebitelského balení75 ml
Datum uvedení na český trh4/2022

Pampers plenkové kalhotky nově s kapsou Stop & Protect

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o., Karolinská 654/2 186 00 Praha 8

Hypoalergenní řada Frosch Zero%

MELITTA čR s.r.o., Plzeňská 3217/16, 150 00 Praha 5