FeelEco rozšiřuje své portfolio produktů o tablety do myčky ALL-IN-ONE

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Přípravky na mytí nádobí

Český výrobce ekologicky šetrných produktů FeelEco rozšiřuje svůj sortiment a přináší novinku – svou řadu produktů na mytí nádobí doplní o nové tablety do myčky, které nahradí stávající prášek do myčky. FeelEco tablety do myčky jsou baleny ve speciální vodorozpustné fólii, není tedy potřeba je rozbalovat a tím redukují zbytečný odpad. Jejich složení je šetrné ke zdraví a přírodě. Tablety jsou výjimečné také tím, že neobsahují žádnou parfemaci, která mnohdy zanechává nepříjemné aroma – umyté nádobí má jen zdravou vůni čistoty, která umožňuje si jídlo a pití plně vychutnat.

Značka FeelEco, jejímž posláním je vyvíjet a vyrábět produkty šetrné ke zdraví a přírodě, se rozhodla na trh přinést novinku, aby uspokojila poptávku svých zákazníků. Jde o nové Tablety do myčky All-in-One, které byly vyvinuty tak, aby jejich složení bylo maximálně šetrné k životnímu prostředí, jak tomu je i u jejich ostatních produktů. „Naším cílem bylo nabídnout zákazníkům produkt, který je nejen snadno biologicky rozložitelný a tím šetrný k přírodě, ale který je zároveň opravdu účinný, a to i při ekologických programech na 50 °C,“ uvádí Radek Marták, ředitel výzkumu a vývoje české značky přírodních produktů pro péči o tělo a domácnost FeelEco.

Speciální složení tablet

Díky speciálnímu složení není třeba předmývat ani silně znečištěné nádobí a ušetříte tak nejen vodu, ale také energii. Nádobí bude perfektně čisté po každém mytí. „Základ receptury tvoří ekologicky nezávadný perkarbonát sodný a soda. Složení produktu je doplněno citrátem sodným, aktivními látkami z rostlinných olejů a vysokým obsahem enzymů, které společně se speciálními změkčujícími složkami velmi dobře umyjí i zaschlé a odolné potraviny,“ upřesňuje Radek Marták.

Tablety budou bez parfemace

Pokud jste také někdy zažili situaci, kdy bylo nádobí nepříjemně cítit po mycím prostředku, pak vás mile překvapí fakt, že ve složení FeelEco tablet nejsou použity žádné parfemace, takže nádobí po mytí a následně při jídle a pití nemá nepříjemnou vůni. Tablety také neobsahují fosfonáty a konzervanty, takže jsou zároveň šetrné i ke zdraví.

Další benefit pak představuje fólie, v níž jsou tablety zabaleny. Je vodorozpustná, takže není třeba před mytím každou tabletu vytahovat z obalu, nedochází tak k vytváření dalšího odpadu a současně při mytí nedochází k uvolňování mikroplastů do vody. Tabletu také dobře chrání při manipulaci.

Základní informace

Výrobce/distributorFosfa a.s., Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná
ZnačkaFeelEco
WWWhttps://www.feeleco.com/
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 ks
Datum uvedení na český trh11/2023

Intimní čisticí olej s extraktem z dubové kůry

Melitrade a.s. Domažlická 1232/3 130 00 Praha - Žižkov

ASTRID SUN ŘADA SLUNEČNÍ PÉČE

Sarantis Czech Republic s.r.o. Žerotínova 1133/32 130 00 Praha 3

BREF POWER AKTIV LEMON CITRON, OCEAN BREEZE, PINE FRESHNESS

Henkel ČR, spol. s r. o. U Průhonu 10 170 04 Praha 6

FeelEco MAX odstraňovač skvrn

Fosfa a.s., Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná

FeelEco Odstraňovač skvrn na praní

Fosfa a.s., Hraniční 268/120, 691 41 Břeclav – Poštorná