Zpříjemněte si léto a namíchejte si osvěžující drinky z dílny STOCK

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

Sladká zmrzlina, hřejivé sluneční paprsky a líné odpoledne na pláži kdesi u dalekého moře. I tak může vypadat dokonalá představa léta. Nebo jste spíš fanouškem českých luhů a hájů a na dovolenou jezdíte nejraději stanovat za roh do lesa? Ať je váš perfektní obraz léta jakýkoli, jedno je jisté – letní dny si žádají aspoň kapku osvěžení. A je jedno, zda raději sedíte s přáteli na zahradě u grilu, nebo kempujete někde u vody či v lese. Léto je časem nekonečných slunečních dní a teplých nocí, ke kterým kapka osvěžujícího nápoje zkrátka patří, ať už jste kdekoli. 

Kromě svěží chuti v sobě letní drinky ale skrývají ještě jednu skvělou výhodu – dokáží navodit jakoukoli atmosféru jen budete chtít. Je libo tropický ráj, rozkvetlá zahrada, nebo třeba až dálné Japonsko? Jejich osvěžující chuť vás snadno přenese na libovolná místa podle vaší nálady a preferencí. Výroba je navíc snadná a nenáročná na suroviny. Vyzkoušejte proto různé neotřelé varianty a nechte se unášet vstříc novým zážitkům. Tak si připravte skleničky, sežeňte led a můžeme začít. Je jen na vás, kam se za pomoci našich drinků od STOCKU letos v létě vypravíte. 

 

Jim Beam Lemonade 

4cl Jim Beam 

2cl Giffard Lemonade Base 

12cl soda  

Citron 

Led

Vysokou sklenici naplňte ledem, nalijte Jim Beam a sirup, pořádně promíchejte, doplňte sodou, znovu lehce promíchejte a ozdobte. Tento recept na highball koktejl je jako stvořený pro slunné dny a relaxaci s přáteli, ať už budete kdekoli. 

 

Legendární malina 

4cl Legendario Elixir de Cuba  

2cl Bartida Mixer malina (nebo malinové pyré) 

1,5dl sody 

Máta 

Limeta  

Čerstvá malina 

Led 

 

Do velkého panáku Legendaria nalijte malinové pyré, dolijte sodou a dobře promíchejte. Pro pořádné osvěžení přidejte několik kostek ledu. Ozdobte plátkem limety, snítkou čerstvé máty a několika malinami. Legendární malina je ideální společník pro ty, kteří potřebují doplnit vůni a dotek typické české lesní přírody.  

 

 

 

Republica Honey&Lemon 

 

4cl Božkov Republica Honey 

15 cl citronová limonáda (bitter lemon) 

Limeta 

Led 

 

Do sklenice na whisky dejte led a zalijte panákem Božkov Republica Honey. Přidejte citronovou limonádu, dobře promíchejte a drink ozdobte plátkem citronu nebo limetky. Klasika s příchutí medu vám připomene tradiční českou rozkvetlou louku. 

 

Abuelo espresso tonic 

45 ml Abuelo 7yo
Shot espressa
Fentimans tonic
Citronová kůra 

Led 

Sklenici naplňte ledem, přidejte Abuelo a zalijte prémiovým tonicem. Na závěr přidejte shot espressa, dozdobte citronovou kůrou a vydejte se na tenhle osvěžující panamský zážitek, jehož exotická chuť vás přenese do tamních krajů. 

 

Fernet Citrus Spritz 

4 cl Fernet Citrus Spritz 

15 cl bezinková limonáda 

Bazalka nebo máta 

Plátek citronu 

Led 

 

Ve sklenici s ledem smíchejte Fernet Citrus Spritz s dobrou bezinkovou limonádou, přidejte pár snítek bazalky nebo máty a ozdobte plátkem citronu. Chuť tohoto drinku vás rázem přenese nejen na party, ale třeba i do rozkvetlé zahrady, kde nikdo nikam nespěchá.  

Amundsen Skinny Mango 

4 cl Amundsen Essences Mango 

15 cl soda 

2 cl mangové pyré 

 

Tropickou variantu slavné skinny bitch vytvoříte snadno pomocí Amundsen Essences Mango, kterou smíchejte se sodou a mangovým pyré. Vynikající je také pomerančová verze, kde hlavní roli hraje Amundsen Essences Orange, soda a pomerančový fresh. Tak tuhle letenku do tropického ráje nepromarněte! 

ROKU Tonic 

4cl ROKU Gin 

12cl Fentimans tonic 

6 dílků čerstvého zázvoru 

Led

Vysokou sklenici naplňte ledem, přidejte ROKU Gin a tonic, lehce promíchejte a ozdobte 6 dílky čerstvě nakrájeného zázvoru. Tenhle drink je zkrátka ideální pro chvíle, kdy potřebujete trochu zvolnit a nechat se unášet vašimi myšlenkami kamkoli, třeba do dálného Japonska.  

 

Základní informace

Výrobce/distributorSTOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov
ZnačkaSTOCK
WWWhttps://www.stock.cz/
Datum uvedení na český trh6/2023

Produktové varianty

Jim Beam Lemonade
Legendární malina
Republica Honey&Lemon
Abuelo espresso tonic
Fernet Citrus Spritz
Amundsen Skinny Mango
ROKU Tonic

Kozel Mistrův ležák

Plzeňský Prazdroj, a.s. Ovocný trh 1096/8 110 00 Praha, Staré Město

Ochutnejte první hořký ležák z Budvaru!

Budějovický Budvar, n.p. Karolíny Světlé 4 370 21 České Budějovice

Novinkám na rumovém trhu zavelí El General

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Božkov Republica Solera – nový třtinový rum z Dominikánské republiky

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Božkov Vaječný Pistácie

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov