Značka Kinley přichází s novou vizuální identitou i chutí. Nová 360° kampaň.

Kategorie: NÁPOJE, Sycené nealko nápoje

Značka Kinley, česká jednička mezi sycenými nápoji pro dospělé za rok 2022, přichází letos na trh se zcela novou kampaní nazvanou „Protože dnes si to zasloužíš“. Ta představí novou chuť i příchutě nejoblíbenějších variant Kinley. Intenzivní kampaň, která bude rezonovat jak v televizi a online prostoru, tak i pod širým nebem, chce lidem představit Kinley jako skvělou volbu nápoje pro chvíle, které si vyhradí sami pro sebe, a to například po náročném pracovním dni.

 Mezinárodně známá hořká chuť či vynikající ovocně a bylinkově laděné varianty Kinley vyniknou jak v míchaných nápojích, tak i samostatně. Takový je přístup značky Kinley, jež do roku 2023 vstoupila s ambicí upevnit si pozici českého lídra na trhu sycených nápojů pro dospělé. Na tu se jí ze třetí příčky podařilo dostat loni. Letos na tento úspěch Kinley naváže představením svých nealkoholických drinků v nové podobě a 360stupňovou marketingovou kampaní. Ta zákazníkům připomene, jak důležité je myslet někdy také jen na sebe – ať už doma po práci s vynikajícím nápojem jako tečkou za náročným dnem, nebo třeba večer v baru s přáteli.

První komunikace v nové vizuální identitě odstartuje už v dubnu. Bude zaměřená především na PR aktivity, zviditelnění značky v místech prodeje a audiovizuální i online reklamu. V letních měsících pak více zapojíme influencery a přímou podporu novinek. Kinley budeme chtít představit jako skvělou volbu číslo 1 pro všechny dospělé bez ohledu na to, zda svoji chvilku pro sebe spojí s nealkoholickým nápojem nebo si raději dopřejí míchaný drink,“ říká Zuzana Staňková, brand manažerka značky Kinley pro Českou republiku a Slovensko.

Součástí kampaně bude mimo jiné i soutěž o prémiový iPad Pro, iPad Air a airPody. Kinley se objeví také na řadě letních akcí. Všude tam budou moci lidé Kinley nápoje ochutnat a vyzkoušet novou chuť Kinley Pink Aromatic Berry, Tonic Water či Ginger Ale. Značka je navíc dlouhodobě spojená se špičkovým barmanem Tomášem Kubíčkem. “Pro novou kampaň jsem připravil také speciální míchané drinky ušité na míru známým osobnostem. Drinky kombinují výtečnou chuť Kinley a zajímavé ingredience, jako je rozmarýn, tymián nebo citronová kůra,” doplňuje Tomáš Kubíček, ambasador Kinley a oceňovaný barman.

„Jako téměř u každé kampaně jsme se rozhodli její úspěch podpořit spojením značky se známými tvářemi. V polovině dubna se Kinley Relaunch Eventu zúčastní nejen David Gránský v roli moderátora a hlavního ambasadora, ale také manželé Kamila a Ondřej Šiklovi,“ komentuje Zuzana Staňková. „V případě spolupráce se značkou Kinley jsem nemusel dlouho váhat. Nahořklou chuť toniku mám rád ve všech podobách. Přes den jako osvěžující pití a večer jako součást míchaného drinku. Jsem si téměř jistý, že mezi mé oblíbené nápoje se zařadí Kinley Tonic Water, protože dávám přednost klasické chuti,“ doplňuje herec a moderátor David Gránský.

Základní informace

Výrobce/distributorCoca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje
ZnačkaKinley
WWWhttps://www.coca-colacompany.com/
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,25 l
Datum uvedení na český trh4/2023

Mattoni Esence

Mattoni 1873 a.s.

Jupí Horká švestka se skořicí

Kofola Československo a.s. Nad Porubkou 2278/31a 708 00 Ostrava - Poruba

Vinea přichází na trh s novým balením plechovky v oblíbené variantě.

Kofola Československo a.s. Nad Porubkou 2278/31a 708 00 Ostrava - Poruba

Ochutnejte novou příchuť Cappy Lemonade jahoda BEZ CUKRU

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje

Podpořte svůj sportovní výkon s novinkou POWERADE Citrus

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje