Podpořte svůj sportovní výkon s novinkou POWERADE Citrus

Kategorie: NÁPOJE, Energy a sportovní drinky

Nejen aktivní sportovci jistě ocení novinku společnosti Coca-Cola, kterou je oblíbený izotonický nápoj Powerade Citrus. Jedná se o nesycené nealkoholické pití, jehož jedinečné složení bylo vyvinuto s cílem pomoci dosáhnout co nejlepšího sportovního výkonu. Doplňuje tak stávající Powerade Mountain Blast s příchutí lesního a tropického ovoce.

Powerade je oficiální sportovní nápoj Olympijských her, který byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky na výživu sportovců. Jedná se o izotonický sportovní nápoj, který tělu pomáhá doplňovat potřebné minerály jako je sodík, draslík, hořčík, vápník a energii, kterou ztrácíme během sportovních výkonů. Napomáhá tak ke správnému fungování nervové soustavy a svalstva. V nové příchuti citrus, je navíc i skvěle osvěžující!  Díky Powerade doplníte svůj pitný režim, a to nejen při sportu, oceníte ho i při vysokých venkovních teplotách, fyzické námaze nebo v okamžiku, kdy nestíháte pravidelně pít.

 „Kategorie sportovních nápojů neustále roste, máme proto velkou radost, že našim spotřebitelům můžeme v letošní sezoně nabídnout novinku POWERADE Citrus. Nápoj bude dostupný ve sportovních centrech, posilovnách, na benzínových stanicích ale i v běžné prodejní síti. Jeho jedinečné složení a vyváženou chuť jistě ocení nejen aktivní sportovci,“ říká Jiří Kopejtko, marketingový manažer značky Powerade Coca-Cola HBC ČR a SR. Novinka je dostupná v klasickém půllitrovém balení s praktickým sportovním uzávěrem.

Základní informace

Výrobce/distributorCoca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje
ZnačkaPOWERADE Citrus
WWWhttps://www.coca-cola.cz/nase-znacky/powerade
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 ml
Datum uvedení na český trh6/2023

Březová šťáva s příchutí zázvoru a limetky BIO

FOODISH s.r.o. Pětidomí 177/3 160 00 Praha 6

Ochutnejte první hořký ležák z Budvaru!

Budějovický Budvar, n.p. Karolíny Světlé 4 370 21 České Budějovice

Značka Kinley přichází s novou vizuální identitou i chutí. Nová 360° kampaň.

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje

Ochutnejte novou příchuť Cappy Lemonade jahoda BEZ CUKRU

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, Českobrodská 1329, 198 00 Praha 9-Kyje