Začněte rok zdravě s funkčními čaji TEEKANNE

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Zima v plném proudu a jaro v nedohlednu – náročné období začátku roku si přímo říká o restart, který vám pomůže dostat organismus do formy a náležitě ho posilnit. A přesně proto stojí za to naslouchat svému tělu a zaměřit se na jeho problémy s funkčními čaji od TEEKANNE. Ty totiž dokážou nejen zahřát a zahnat žízeň, ale i pomoct s hubnutím, pročistit organismus nebo srovnat podrážděné trávení.

Pokud se snažíte dosáhnout své ideální postavy, skvělým pomocníkem vám může být čaj TEEKANNE Štíhlá linie s úžasnou cesmínou paraguayskou. Tato rostlina, nazývána někdy maté, nejen že odbourává tuk při hubnutí, ale navíc i tlumí chuť k jídlu. Tyto ideální vlastnosti doplňuje i máta se svým blahodárným vlivem na střeva a žaludek, stejně jako kořen lékořice. Připravte si pravidelně čaj Štíhlá linie a spolu s pohybem a vhodnou stravou se vytoužený výsledek jistě dostaví.

Pocit vnitřní čistoty a harmonie přináší bylinný Čistící čaj. Hlavní roli v detoxikaci organismu hrají listy kopřivy, které jsou hvězdou všech detoxikačních kúr a při čistícím restartu nesmí u vás doma chybět. V čaji se navíc snoubí i se zeleným čajem. Možná jste tušili, že je plný antioxidantů, navíc ale pomáhá i v boji proti hromadění zbytečného tuku v těle.

S detoxem vám pomůže také funkční čaj Játra a žlučník s věhlasným ostropestřcem mariánským, nejlepší přírodní bylinkou pro zdravá játra. Právě v játrech se totiž odbourávají nepotřebné a toxické látky, které se nám do těla dostávají z jídla i okolního prostředí, a jejich regenerace je nutná pro zdraví celého těla. Pro zažívání bez nadýmání čaj obsahuje i fenykl a smetanku lékařskou.

Bezproblémové trávení můžete nastolit díky čaji Žaludek a střeva. Název mluví sám za sebe: vrátit přecitlivělý žaludek do normálu dokáže aromatická máta a blahodárný heřmánek, stejně jako pikantní skořice. Tato trojice přírodnin má navíc značný vliv i na střeva, a tak vám tento čaj od TEEKANNE pomůže do těla vnést ztracenou a tolik vytouženou pohodu a balanc.

Základní informace

Výrobce/distributorTeekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení100 g
Datum uvedení na český trh1/2021
Doporučená maloobchodní cena42,90 Kč

Produktové varianty

TEEKANNE Štíhlá linie
Čistící čaj
čaj Játra a žlučník
čaj Žaludek a střeva

Zelený čaj Sir Winston Tea

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Štěstí je…můj šálek čaje!

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Nová řada ovocných čajů Lipton – malina – černý bez

Orbico s.r.o. Vinohradská 1597/174, 130 00 Praha 3

Funkční čaje TEEKANNE pro silnou imunitu bez kašle a nachlazení

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Čaj TEEKANNE Magic Apple

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

TEEKANNE Heřmánkový čaj

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5