Čaj Zázvor rakytník a Zázvor extra silný od TEEKANNE

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Mít doma po ruce zázvorový čaj se vyplatí z mnoha důvodů, a to obzvlášť nyní uprostřed zimy. Zázvor totiž napomáhá při prvních příznacích nachlazení a podpoří vás při rýmě, kašli nebo bolestech v krku. Pořádnou dávku zázvoru vám přináší TEEKANNE v čaji Extra silný zázvor. Pokud zároveň stojíte i o rakytník coby výtečný přírodní zdroj vitamínů, potěší vás čajová novinka TEEKANNE Zázvor rakytník.

Zázvorový čaj od TEEKANE, med a citron – ideální spojení pro lahodný a zdravý prospěšný nápoj, který vás povzbudí a potěší silnou chutí. A také vědomím, že tělu dopřáváte látky, které působí antibakteriálně, antivirově i protizánětlivě, a tudíž svému organismu v době všudypřítomných nemocí poskytnete oporu, aby mohlo náročné době lépe čelit. Zázvor současně povzbuzuje trávení a působí tak proti nevolnostem a dalším trávicím problémům.

Pokud si chcete užít skutečnou zázvorovou bombu, dejte si Extra silný zázvor od TEEKANNE. Tato pikantní novinka obsahuje 65 % zázvoru a prohřeje vás již po několika doušcích od hlavy k patě. Druhou novinkou od TEEKANNE je čaj Zázvor rakytník, který má v sobě kromě 40 % zázvoru také rakytník. Oranžové plody této rostliny jsou plné vitamínu C a doporučují se při virózách a dalších respiračních onemocněních. Ať už zvolíte variantu s rakytníkem či pouze se zázvorem, vyplatí se mít zázvorové čaje TEEKANNE neustále při ruce.

Základní informace

Výrobce/distributorTeekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5
Značka
WWWhttp://www.teekanne.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení20 ks
Datum uvedení na český trh1/2022
Doporučená maloobchodní cena49,90 Kč

Produktové varianty

Zázvor rakytník
Extra silný zázvor

Čaj TEEKANNE Winter Time

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Káva Lavazza Qualità Oro

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)

Lavazza: prémiová kvalita v segmentu stravovacích služeb (HoReCa)

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)

Čaj TEEKANNE Magic Apple

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

TEEKANNE Šalvěj

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Zdraví a vitalita v zázvorových čajích TEEKANNE

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5