Čaj Zázvor rakytník a Zázvor extra silný od TEEKANNE

Kategorie: Čaje, TEPLÉ NÁPOJE

Mít doma po ruce zázvorový čaj se vyplatí z mnoha důvodů, a to obzvlášť nyní uprostřed zimy. Zázvor totiž napomáhá při prvních příznacích nachlazení a podpoří vás při rýmě, kašli nebo bolestech v krku. Pořádnou dávku zázvoru vám přináší TEEKANNE v čaji Extra silný zázvor. Pokud zároveň stojíte i o rakytník coby výtečný přírodní zdroj vitamínů, potěší vás čajová novinka TEEKANNE Zázvor rakytník.

Zázvorový čaj od TEEKANE, med a citron – ideální spojení pro lahodný a zdravý prospěšný nápoj, který vás povzbudí a potěší silnou chutí. A také vědomím, že tělu dopřáváte látky, které působí antibakteriálně, antivirově i protizánětlivě, a tudíž svému organismu v době všudypřítomných nemocí poskytnete oporu, aby mohlo náročné době lépe čelit. Zázvor současně povzbuzuje trávení a působí tak proti nevolnostem a dalším trávicím problémům.

Pokud si chcete užít skutečnou zázvorovou bombu, dejte si Extra silný zázvor od TEEKANNE. Tato pikantní novinka obsahuje 65 % zázvoru a prohřeje vás již po několika doušcích od hlavy k patě. Druhou novinkou od TEEKANNE je čaj Zázvor rakytník, který má v sobě kromě 40 % zázvoru také rakytník. Oranžové plody této rostliny jsou plné vitamínu C a doporučují se při virózách a dalších respiračních onemocněních. Ať už zvolíte variantu s rakytníkem či pouze se zázvorem, vyplatí se mít zázvorové čaje TEEKANNE neustále při ruce.

Základní informace

Výrobce/distributorTeekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5
Značka
WWWhttp://www.teekanne.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení20 ks
Datum uvedení na český trh1/2022
Doporučená maloobchodní cena49,90 Kč

Produktové varianty

Zázvor rakytník
Extra silný zázvor

Sonnentor Latte

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

RICHARD Royal Melissa

CurtisTea s.r.o.

Čaj TEEKANNE Magic Apple

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

TEEKANNE Fresh

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Čaje TEEKANNE Strawberry Sunrise a TEEKANNE Fruit Love

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Funkční čaje TEEKANNE pro silnou imunitu bez kašle a nachlazení

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5