Výběrová káva v Kapslích doubleshot

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Káva

Výběrová káva zabalená tak, abyste si ji mohli dopřát kdykoliv, a nejen, když máte čas hrát si s její přípravou. To jsou Kapsle od pražírny doubleshot, ve kterých jsou kávy, které znáte z jejich kaváren. Na výběr jsou tři druhy, všechny z obnovitelných zdrojů, kompostovatelné a káva z nich je jako z pákového kávovaru.

Cílem doubleshotu bylo a je ještě více zpřístupnit výběrovou kávu každému, kdo si ji chce dopřát. „A káva v kapslích je ten nejjednodušší způsob domácí přípravy, čímž se stává přístupnou i pro lidi, kterým sice chutná, ale nemají čas nebo chuť hrát si s její přípravou. Z našich Kapslí si i se základním kávovarem uděláte naprosto bez práce opravdu skvělé espresso, ke kterému byste se jinak v domácích podmínkách těžko přibližovali. Takže jednoduchost, ale bez kompromisu v chuti,” vysvětluje Jaroslav Tuček, zakladatel doubleshotu, proč pražírna netradičně přidává do sortimentu kávové kapsle. Ty jsou jinak obvyklé spíše u komoditní kávy, která nemá takové nároky na pestrost chuti.

„Velkou překážkou pro nás nebylo to, že bychom odmítali systém přípravy espressa z kapslí, ale to, kolik zbytečného, nerecyklovatelného odpadu hliníkové kapsle generují. Naše Kapsle jsou proto vyrobené z obnovitelných materiálů a jsou plně kompostovatelné. Jsou z ligninu, který je vedlejším produktem v papírenském průmyslu a pochází ze dřeva,” popisuje dále Tuček, jak se vyrovnal doubelshot s asi nejkritizovanějším aspektem kávových kapslí obecně.

Díky systému, kdy je káva mletá těsně před plněním kapslí a poté je izolovaná od okolí, téměř nedochází k oxidaci. Káva z Kapslí doubleshot je díky tomu čerstvá a voňavá až měsíc od výroby, čehož jinak u předem mleté kávy nelze dosáhnout.

Základní informace

Výrobce/distributorDoubleshot s.r.o.
Značka
WWWhttp://www.doubleshot.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení10 ks
Datum uvedení na český trh11/2021
Doporučená maloobchodní cena160 - 190 Kč

Produktové varianty

Start
Funky
Decaf

Segafredo Pronto, nová prémiová instantní káva

Segafredo Zanetti CR spol. s r.o.

Začněte rok zdravě s funkčními čaji TEEKANNE

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Lavazza: prémiová kvalita v segmentu stravovacích služeb (HoReCa)

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)