Tři nové příchutě čajů Druid

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Svezte se na hřejivé vlně čajových novinek! Tři nové příchutě čajů Druid jsou ovocné, voňavé a plné těch nejrozmanitějších chutí. Až si budete po návratu domů rozehřívat o hrnek zkřehlé prsty, ponořte se do vůně Hrušky s rakytníkem, Maliny a růže nebo Krvavého pomeranče se skořicí. U všech tří čajů se český Druid držel svého motta: „Ochutnej něco lepšího!”

To nejlepší ze sadů a zahrad

Nasládlost tradiční hrušky a osvěžující trpkost rakytníku tvoří neotřelou kombinaci, o to víc překvapí, jak báječně k sobě ladí. Rakytník je ostatně nejlepší přítel do podzimních plískanic a mrazivých zimních dnů. Známý je obsahem vitaminu C a dalšími blahodárnými účinky. Když to všechno podtrhne ještě podmanivá vůně lékořice, je na světě čaj, který vás bude chuťově překvapovat s každým douškem.

Jako procházka růžovou zahradou…

Takové bude každé napití této malinovo – růžové novinky. Růže příjemně zjemňuje sladkokyselé tóny malin a po jazyku vám protančí i šípek s aronií. Pokaždé navíc provoní váš domov a omamná vůně vás bude pokoušet k přípravě dalšího šálku.

Exotické zahřátí

Krvavý pomeranč vás uhrane svojí hříšně podmanivou chutí a skořice vám vlije oheň do žil. Kombinaci velmi vhodně doplňují tóny jablka, díky kterému čaj chutná jako exotické Vánoce. Hřejivé spojení, které k zimě báječně ladí.

Klasických čajů se člověk rychle „přepije“ a svařené víno je třeba konzumovat s mírou. Vyzkoušejte nové čajové kombinace, které zavoní, zahřejí a zachutnají. Zkrátka „Ochutnej něco lepšího.“

Základní informace

Výrobce/distributorDRUID CZ s.r.o., Hosínská 481, 373 67 Borek
ZnačkaDruid
WWWhttp://www.druidcz.com
Gramáž / objem spotřebitelského balení18 ks
Datum uvedení na český trh11/2022
Doporučená maloobchodní cena66 Kč

TEEKANNE Svařáček

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Černý čaj Earl Grey Decaffeinated

Al-Namura, spol. s r.o. Na Viničních horách 1831/16 160 00 Praha 6

Štěstí je…můj šálek čaje!

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice