Spak představuje novou řadu bio produktů

Kategorie: KOLONIÁL, Ochucovadla

Bio hořčice Spak

Díky vysoce kvalitním surovinám použitým na její výrobu dochutí Bio hořčice Spak skvěle pokrmy na vašem svátečním stole. Suroviny této vynikající hořčice pocházejí pouze z kontrolovaného ekologického zemědělství. Vyvážená kombinace jednotlivých surovin dává vzniknout delikátní hořčici, která skvěle doplní vaše recepty. Hořčice je vyráběna v rakouské továrně společnosti Spak.

Bio majonéza Spak

Kvalitní majonéza z bio surovin z dílny společnosti Spak zaručuje opravdu gurmánský požitek. Použitá vejce pocházejí stejně jako např. u majonézy Spak Master z vybraných rakouských farem. Majonéza Spak v bio kvalitě byla také vyrobena v Rakousku a důraz na vynikající kvalitu i chuť je samozřejmostí. Vybalancovaný poměr surovin zajišťuje výtečnou chuť. Suroviny pocházejí pouze z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Bio dressingy Spak

Pokud hledáte pomocníka v kuchyni z kvalitních surovin, který perfektně doplní zeleninu i masa, sáhněte po Bio řadě dressingů Spak. Kvalita surovin stejně jako výborná chuť je dressingům Spak vlastní a potěšíte jimi i opravdové gurmány. Dressingy řady Bio Spak jsou vyráběné v České republice a i suroviny pocházejí od vybraných lokálních dodavatelů. Vyzkoušejte například Bio Česnekový dressing Spak, který skvěle doplní čerstvou i grilovanou zeleninu, a vytvořte tak zdravou přílohu plnou kvalitních surovin. Z nabídky vás dále může zlákat také lahodný Bio Americký dressing Spak.

 

Základní informace

Výrobce/distributorSPAK Foods s.r.o. Nádražní ulice 623/II CZ-342 01 Sušice
Značka
WWWhttps://www.spak.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení180 - 250 ml
Datum uvedení na český trh1/2021
Doporučená maloobchodní cena49, 90 - 54,90 Kč

Produktové varianty

Bio hořčice Spak
Bio majonéza Spak
Bio dressingy Spak

Česneková pasta s BAZALKOU

Moravia garlic group s.r.o. Strmá 35 736 01 Havířov

PROTEIN WOMAN LINE

Tekmar Slovensko, s.r.o. Vinárska 26 951 41 Lužianky

Nové tatarky Spak Master

SPAK Foods s.r.o. Nádražní ulice 623/II CZ-342 01 Sušice

Spak Ajvar Ketchup a Spak Bio Master Ketchup

SPAK Foods s.r.o. Nádražní ulice 623/II CZ-342 01 Sušice

Spak Barbecue omáčky

SPAK Foods s.r.o. Nádražní ulice 623/II CZ-342 01 Sušice