Purity Holistic Cat Food

Kategorie: KOLONIÁL, Pet food

Grain free produkty z holistické řady Purity Holistic Cat Food jsou k dostání v 8 různých variantách, na své si tak přijdou jak kočky kastrované, tak i ty dlouhosrsté či mlsné. Řada nezapomíná na produkty pro podporu močového ústrojí nebo dutiny ústní a pokryje život jedince od kotěte až po seniora. Hlavním benefitem jsou různé druhy poctivého čerstvého masa. Výrobky obsahují rovněž Herbs Vitality Complex – směs bylinek, která má pozitivní vliv jak na trávicí systém, tak na celkovou vitalitu koč

Základní informace

Výrobce/distributorDibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk
Značka
WWWhttp://fitmin.cz/kocky/purity-holistic-cat-food.html
Gramáž / objem spotřebitelského balení10000 g
Datum uvedení na český trh11/2016
Doporučená maloobchodní cena1649

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Výrobek následuje trendy a má uspokojit nejnáročnějšího zákazníka. Obsahuje čerstvé maso, jež žádný podobný výrobek v kategorii neobsahuje. Různé druhy krmiv jsou založené na různých typech mas, zákazník si může vybrat, čemu jeho kočka dává přednost.

B2B Popis

Jedná se o zcela nový výrobek, který následuje trendy v kočičích krmivech. Tato holistická řadu je položena na grain free receptuře, která předchází potencionálním alergiím, jelikož je založená na surovinách v podobě brambor a hrachu. Důležitým benefitem je přidávání čerstvého masa různých druhů - rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřina, jehněčí, králičí. V čem je čerstvé maso jiné než masokostní moučky? Garantuje výbornou chutnost granulí a živiny zůstávají ve výborné kvalitě, nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno na moučku a teprve potom zapracováno do granulí. Krmiva osahují bylinky v podobě Herbal Vitality Komplexu, který představuje harmonicky vyváženou směs bylin, která je zaměřena na podporu trávení a detoxikaci celého organismu, díky čemuž podporuje celkovou vitalitu koček. Dále krmiva obsahují ovoce, zeleninu, komplex dentální péče, cheláty, prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vlákninu ze sušených jablek.

Proteinové lowcarb tyčinky Passion bars

Passion Bars, Meteor Centre Office Park, Sokolovská 694, 186 00 Karlín

Peanut Butter cups minis 65g

SELI s.r.o. Ke Koupališti 262 347 01 Halže

Bonduelle Légumio směs zeleniny s lilkem

BONDUELLE spol. s r.o. Hybernská 1009/24 110 00 Praha 2

FITMIN FOR LIFE

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

The Pet+

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

Fitmin For Life Cat

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk