Purity Holistic Cat Food

Kategorie: KOLONIÁL, Pet food

Grain free produkty z holistické řady Purity Holistic Cat Food jsou k dostání v 8 různých variantách, na své si tak přijdou jak kočky kastrované, tak i ty dlouhosrsté či mlsné. Řada nezapomíná na produkty pro podporu močového ústrojí nebo dutiny ústní a pokryje život jedince od kotěte až po seniora. Hlavním benefitem jsou různé druhy poctivého čerstvého masa. Výrobky obsahují rovněž Herbs Vitality Complex – směs bylinek, která má pozitivní vliv jak na trávicí systém, tak na celkovou vitalitu koč

Základní informace

Výrobce/distributorDibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk
Značka
WWWhttp://fitmin.cz/kocky/purity-holistic-cat-food.html
Gramáž / objem spotřebitelského balení10000 g
Datum uvedení na český trh11/2016
Doporučená maloobchodní cena1649

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Výrobek následuje trendy a má uspokojit nejnáročnějšího zákazníka. Obsahuje čerstvé maso, jež žádný podobný výrobek v kategorii neobsahuje. Různé druhy krmiv jsou založené na různých typech mas, zákazník si může vybrat, čemu jeho kočka dává přednost.

B2B Popis

Jedná se o zcela nový výrobek, který následuje trendy v kočičích krmivech. Tato holistická řadu je položena na grain free receptuře, která předchází potencionálním alergiím, jelikož je založená na surovinách v podobě brambor a hrachu. Důležitým benefitem je přidávání čerstvého masa různých druhů - rybí, hovězí, krůtí, kuřecí, zvěřina, jehněčí, králičí. V čem je čerstvé maso jiné než masokostní moučky? Garantuje výbornou chutnost granulí a živiny zůstávají ve výborné kvalitě, nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno na moučku a teprve potom zapracováno do granulí. Krmiva osahují bylinky v podobě Herbal Vitality Komplexu, který představuje harmonicky vyváženou směs bylin, která je zaměřena na podporu trávení a detoxikaci celého organismu, díky čemuž podporuje celkovou vitalitu koček. Dále krmiva obsahují ovoce, zeleninu, komplex dentální péče, cheláty, prebiotika, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vlákninu ze sušených jablek.

Rýže basmati

F.W. Tandoori Černošická 155 Vonoklasy 252 28

Manner Snack Minis 5x25g

Josef Manner s.r.o. Olomoucká 1159/40, Brno 618 00

Low carb krekry

Penam, a.s. Cejl 38 602 00 Brno

FITMIN FOR LIFE

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

The Pet+

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

Fitmin For Life Cat

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk