FITMIN FOR LIFE

Kategorie: KOLONIÁL, Pet food

Fitmin for life Lamb & Rice je kompletní hypoalergenní krmivo pro všechna plemena psů, bez pšenice a kukuřice. Obsahuje čerstvé jehněčí maso, které je důležitým benefitem zejména pro svou chutnost a živinovou hodnotu. Fitmin for life Adult mini je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen, které obsahuje čerstvé drůbeží, hovězí a vepřové maso.

Základní informace

Výrobce/distributorDibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk
Značka
WWWhttp://www.fitmin.cz/psi/fitmin-for-life/fitmin-for-life-adult-mini.html
Gramáž / objem spotřebitelského balení3 g
Počet ks v kartonu5
Datum uvedení na český trh03/2015
Doporučená maloobchodní cena185

Složení

Játrový obal na povrchu každé granule garantuje výjimečnou chutnost. Krmivo obsahuje přírodní zdroje vitamínů a minerálů, vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin na podporu zdravé a krásné srsti a pivovarské kvasnice, které jsou přirozeným zdrojem vitamínu B. Výtažek z kořene čekanky s vysokým obsahem inulinu působí jako účinné prebiotikum a pozitivně ovlivňuje trávení. Výtažek z juky působí protizánětlivě a snižuje zápach výkalů.

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Konkurenční výhodou tohoto výrobku je cenová dostupnost a variabilita krmiva pro spotřebitele vzhledem k potřebám jejich psů. V cenové hladině prémiových krmiv spotřebitel dopřeje svému psovi velmi kvalitní český výrobek, speciálně zaměřený na dospělé psy malých plemen, který je založený na čerstvém mase, jež je do granulí přidáváno syrové. Ve své cenové kategorii konkurenti nepřidávají čerstvé maso do granulí, neboť Dibaq a.s. má jedinečnou technologii přidávání čerstvého masa do granulí, která je v Evropě unikátní.

Produktové varianty

8595237011346

37 Protein

Tekmar Slovensko, s.r.o. Vinárska 26 951 41 Lužianky

Bonne Maman tartaletky

ATI DELICATES s.r.o., Kubelíkova 1224 / 42, 130 00 PRAHA 3, Česká republika.

7DAYS Mini Biscuits

CHIPITA CZ, s.r.o. Evropská 423/178 160 00 Praha 7

Fitmin For Life Cat

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk

thePet+ MINI: krmivo pro malé hrdiny

Dibaq a.s. Helvíkovice 90 564 01 Žamberk