Proteinové tyčinky od Markol

Kategorie: KOLONIÁL, Zdravá výživa

Bez lepku, bez cukru a navíc 100% rostlinné. Proteinové tyčinky od Markol jsou výjimečné složením i chutí. Pět nových příchutí je vhodných i pro všechny s intolerancí laktózy a lepku. Tyto zdravé proteinové dobroty budou navíc skvělým společníkem, pokud se s novým rokem chystáte upravit stravování a hubnout.

Co si představíte, když se řekne proteinová tyčinka? Abyste ji zařadili do jídelníčku, nemusíte být svalovec trávicí dny v posilovně (ale můžete!). Proteinové tyčinky jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí rychlou svačinku, potřebují bleskový přísun energie nebo zkrátka dostali chuť trochu si zamlsat, ale rádi by sáhli po něčem zdravějším, než je punčák s větrníkem. A to tyhle dobroty splňují do puntíku. Navíc díky přírodním esenciálním olejům krásně voní. Co je tedy na menu?

Červená řepa, aronie a citron

Aronie si poslední dobou znovu dobyla místo v českých zahrádkách i kuchyních. A právem! Její skvělou sladce natrpklou chuť si zamilujete. V proteinové tyčince od Markol ji báječně doplňuje červená řepa, chuť i strukturu doladily datle s mandlemi. Proteinová složka je 100% rostlinná díky slunečnicovému, dýňovému a konopnému proteinu.

Proteinová tyčinka červená řepa, aronie a citron, 40 g, k dostání na markol.net, doporučená cena 35 Kč. Složení: Datle, dýňový protein, čekanková vláknina, mandle, červená řepa, aronie 3 %, kakaové máslo, slunečnicový protein, konopný protein, esenciální citronový olej 0,1 %.

Arašídy & kakao

Kombinace arašídů a kakaa je prověřena mnoha recepty na sladké, tak proč ji nedat i do tyčinek? Arašídy si podaly ruce s datlemi, o čokoládovou chuť se postaralo pražené kakao s kakaovými boby a trojice rostlinných proteinů samozřejmě nesměla chybět.

Proteinová tyčinka arašídy & kakao, 40 g, k dostání na markol.net, doporučená cena 35 Kč. Složení: Arašídy (30 %), datle, dýňový protein, kakao pražené (5,6 %), čekanková vláknina, kakaové boby (3,8 %), slunečnicový protein, konopný protein.

Brownie & pomeranč

Tato kombinace vám připomene Vánoce klidně i v únoru. Hned po rozbalení ucítíte vůni toho nejčokoládovějšího brownie, kterou vykouzlí pražené kakao s kakaovou hmotou a kakaovými boby. Kombinaci doplňují datle, špetička soli a pomerančový esenciální olej, který celý chuťový zážitek podtrhne.

Proteinová tyčinka brownie & pomeranč, 40 g, k dostání na markol.net, doporučená cena 35 Kč. Složení: Datle, čekanková vláknina, dýňový protein, kakao pražené, mandle, kakaová hmota, kakaové boby drcené, slunečnicový protein, konopný protein, pomerančový esenciální olej (0,15 %), jedlá sůl.

Černý rybíz & limetka

Čokoláda vás nechává chladnými? A co sladkokyselé chutě? V této proteinové tyčince ucítíte černý rybíz, který spolu s limetkovým olejem poškádlí patro svojí natrpklostí. Mírně je tlumí a oslazují datle s mandlí. A co se proteinů týče, kromě toho dýňového a slunečnicového je tato tyčinka doplněná ještě o fazolovou bílkovinu.

Proteinová tyčinka černý rybíz & limetka, 40 g, k dostání na markol.net, doporučená cena 35 Kč. Složení: Datle, černý rybíz (19 %), čekanková vláknina, mandle, dýňový protein, slunečnicový protein, fazolová bílkovina, limetkový olej (0,20 %), jedlá sůl.

Arašídy & slaný karamel

Neodolatelná kombinace arašídů a slaného karamelu funguje i v proteinové tyčince. Oblíbenou chuť a texturu dodávají arašídy s arašídovou pastou, sladkost zaručují datle s čekankovou vlákninou a karamelové aroma s jedlou solí se postaralo o zbytek. Výsledný dojem s dýňovým proteinem a fazolovou bílkovinou? Geniální!

Proteinová tyčinka arašídy & slaný karamel, 40 g, k dostání na markol.net, doporučená cena 35 Kč. Složení: Arašídová pasta (34 %), datle, čekanková vláknina, dýňový protein, fazolová bílkovina, arašídy (4,7 %), karamelové aroma (0,3 %), jedlá sůl.

Několik „bez“ ve složení, zato spousta „s“ v chuti. Svačte a mlsejte zdravě a rostlině! Lahodnějšího společníka na své cestě za zdravějším životním stylem a vysněnou postavou jste si nemohli přát.

Základní informace

Výrobce/distributorMARKOL FOOD, s.r.o., Mistra Mikuláše 450, Jevíčko, 569 43
ZnačkaMarkol
WWWhttps://markol.net/cs/
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 g
Datum uvedení na český trh12/2022

Produktové varianty

Červená řepa, aronie a citron
Arašídy & kakao
Brownie & pomeranč
Černý rybíz & limetka
Arašídy & slaný karamel

Bonne Maman tartaletky

ATI DELICATES s.r.o., Kubelíkova 1224 / 42, 130 00 PRAHA 3, Česká republika.

Sýrovky

VEST spol. s r.o Záluští 420 763 02 Zlín - Louky

Bonduelle Bon menu Na pánev Delicate

BONDUELLE spol. s r.o. Hybernská 1009/24 110 00 Praha 2