Pět BIO tyčinek od Markol přenese vaši mysl do cukrárny, kil navíc se ale bát nemusíte

Kategorie: KOLONIÁL, Müsli tyčinky

Představte si ten nejlahodnější dortík… ale zdravý, z BIO ingrediencí a bez výčitek svědomí. Česká značka Markol mění takové sny v raw tyčinky. Naservírují vám tak příchutě Mrkvový dort, Jablečný štrůdl, Kakaovou, Arašídovou nebo Kakaovou s malinami. Všechny jsou bez lepku, přidaného cukru a 100% rostlinné.

0 % přidaného cukru, 0 % živočišné složky, 100 % BIO ingrediencí. Podobu úhledné kompaktní svačinky dostalo 5 příchutí tyčinek, které jsou raw a neobsahují nic jiného než oříšky, ovoce, semínka, kakao a další dobroty. Kvalita surovin a rostlinný původ jsou ostatně esy v obalu všech Markol tyčinek.

BIO tyčinka Mrkvový dort

Mrkvový dort, který strčíte do kapsy… A on strčí chuťově do kapsy všechny své předchůdce. V tomhle svačinovém twistu na klasický dezert se totiž potkává mrkev s mandlemi, rozinkami a vlašskými ořechy, aniž by se jimi nechala zastínit.

BIO tyčinka Jablečný štrůdl

Štrůdl jako od babičky (kdyby ubrala cukru). Stačí přimíchat pohankovou mouku, slunečnicové semínko, sladkost vykouzlit zralými jablky a vyvážená zdravější verze nedělního hřešení je na světě.

BIO tyčinka Kakaová

Kakao ve své koncentrované podobě. Tahle tyčinka je pro milovníky plných a přímých chutí. Mandle a kešu si s nepraženým kakaem rozumějí odnepaměti, ale co dál? Přihodit výběrové datle s trochou rozinek a čokoládový zázrak je na světě.

BIO tyčinka Kakaová s malinami

Sladký život není pro všechny. Někdo ho totiž rád… trochu nakyslejší. Kakaová s malinami přináší přesně ten šťavnatý tón, který může někomu v „celokakau“ chybět. Fresh chuť zařídily lyofilizované maliny, které vám zatančí na jazyku při každém kousnutí.

BIO tyčinka Arašídová

Kolik ingrediencí je třeba, aby z nich v Markol udělali skvělou tyčinku? Tři. Dejte jim přístup k arašídům, datlím a rozinkám a výsledek máte před očima. Jejich BIO Arašídová.

 

Suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství, raw příprava a ohled na bezlepkáře i příznivce rostlinných produktů. To je recept na úspěch tyčinek Markol. Při výrobě dbají svého motta: Co nechutná a nelíbí se nám, to nenabídneme ani vám

 

 

Základní informace

Výrobce/distributorMARKOL FOOD, s.r.o., Mistra Mikuláše 450, Jevíčko, 569 43
ZnačkaMarkol
WWWhttps://markol.net/cs/
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 g
Datum uvedení na český trh3/2023
Doporučená maloobchodní cena37 Kč

Produktové varianty

BIO tyčinka Mrkvový dort
BIO tyčinka Jablečný štrůdl
BIO tyčinka Kakaová
BIO tyčinka Kakaová s malinami
BIO tyčinka Arašídová

Babiččina volba uvádí na trh bio novinku a univerzálního génia

GoodMills Česko s.r.o., Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9

Shirataki konjak rýže a spaghetti Miyata 270 g

F. W. TANDOORI, spol. s r.o., Černošická 155 Vonoklasy 252 28

YES! Ořechová tyčinka s brusinkami & hořkou čokoládou

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Proteinové tyčinky od Markol

MARKOL FOOD, s.r.o., Mistra Mikuláše 450, Jevíčko, 569 43