Panzani – bezlepkové těstoviny a Boloňská omáčka s masovými kuličkami

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Hotová jídla, polotovary, KOLONIÁL, Těstoviny

Panzani přichází na trh s řadou bezlepkových těstovin. Jedinečné a lahodné těstoviny vyznačující se vysokou kvalitou, odpovídají chutí i texturou klasickým těstovinám. Panzani zároveň představuje novinku v podobě Boloňské omáčky s masovými kuličkami.

Bezlepkové těstoviny Panzani jsou vyrobeny z hnědé a bílé rýžové mouky a zároveň i z bílé a žluté kukuřičné mouky,“ vysvětluje Ivana Zajícová, marketing manager značky Panzani a doplňuje: „Díky tomu to jsou lehčí a zdravější těstoviny, ideální pro lidi s bezlepkovou dietou. Pochutná si na nich ale opravdu každý, protože chutí i texturou připomínají klasické těstoviny. Myslím, že zákazníci opravdu nepoznají rozdíl. Mohou se tak vzdát lepku, aniž by se vzdali svých oblíbených těstovin.“

Nová řada bezlepkových těstovin je k dispozici ve variantách penne, kolínka a špagety. Všechny tři druhy jsou v prodeji v balení 400 g a jejich doporučená maloobchodní cena je 69,90 Kč.

Kromě bezlepkových těstovin na spotřebitele čeká i novinka z oblasti omáček Panzani – Boloňská omáčka s masovými kuličkami. K její výrobě jsou použita opět čerstvá rajčata vypěstovaná na italských polích, nikoliv ve skleníku, sklízená v sezóně ve své plné zralosti, doplněná poctivými hovězími masovými kuličkami. „Naše boloňská omáčka ušetří čas zákazníkům, protože si připraví kvalitní večeři do několika minut a místo času stráveného vařením, se mohou věnovat rodině nebo svým koníčkům. Úspěch nové omáčky tkví v maximální chuti delikátního hovězího masa v podobě oblíbených masových kuliček a v omáčce z rajčat z italských polí,“ doplňuje Ivana Zajícová.

Doporučená maloobchodní cena omáčky s gramáží 400 g je 96,90 Kč.

Omáčka je dostupná například v obchodních řetězcích Billa a Albert, bezlepkové těstoviny je možné zakoupit v prodejnách Albert.

Základní informace

Výrobce/distributorFANNER, spol. s r.o., V Uličce 1243, 253 01 Hostivice
ZnačkaPANZANI
WWWhttp://www.panzani.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení400 g
Datum uvedení na český trh6/2022
Doporučená maloobchodní cena69,90 - 69,90 Kč

Bonduelle 2x MINI balení cizrna

BONDUELLE spol. s r.o. Hybernská 1009/24 110 00 Praha 2

Jelly Lovers

Vitakraft CHOVEX s.r.o. Třanovice 287, 739 53, Hnojník, Česká republika

Suchary pro psy Yoggies

Yoggies s.r.o. Třinecká 674 273 43 Buštěhrad, Praha západ

Fleky ze semoliny – letošní novinka od Panzani

PFANNER, spol. s r.o., V Uličce 1243, 253 01 Hostivice