Fleky ze semoliny – letošní novinka od Panzani

Kategorie: KOLONIÁL, Těstoviny

Fleky ze semolinové mouky – to je letošní novinka prémiové značky těstovin Panzani.  Jejich neobvyklý, kosodélníkový tvar umožňuje velmi efektivní, moderní servírování jídel. Na českém trhu jsou to první fleky vyrobené výhradně ze semolinové mouky.

Právě nové fleky jsou spojením tradiční a moderní gastronomie, protože i ve střední Evropě jsou fleky v různých podobách součástí zdejší kuchyně již několik století, ovšem fleky Panzani, vyrobené ze semolinové mouky, splňují současné požadavky na lehkou, vyváženou stravu a na zdravou výživu. Navíc se díky semolinové mouce nelepí, takže na talíři budou vypadat vždy atraktivně.

S novými fleky si můžete vyzkoušet nejrůznější způsoby jejich přípravy a vychutnat si je vždy al dente. U nás nejčastější způsob přípravy – zapečené s uzeným masem nebo šunkofleky, můžete obohatit o další ingredience, jako jsou houby, zelí, zelenina a podobně. A právě díky semolinové mouce, z níž jsou fleky vyrobené, už se nemusíte obávat, že by se spekly nebo slepily v nevzhledný kus hmoty.

Fleky můžete také připravit s nejrůznějšími omáčkami, masem, rybami či mořskými plody. Své uplatnění najdou i ve studené kuchyni, třeba v těstovinových salátech. Zajímavý je také obal – všimněte si, že na boční straně je velmi jednoduchá pomůcka pro odhad jedné porce Fleků.

Nové Fleky Panzani se v průběhu podzimu objeví postupně v prodeji v maloobchodní síti Tesco, Globus, Billa, už nyní jsou dostupné v e-shopu Rohlik.cz, výhledově pak také třeba i v prodejnách Albert a na e-shopu Košík.cz.

Základní informace

Výrobce/distributorPFANNER, spol. s r.o., V Uličce 1243, 253 01 Hostivice
ZnačkaPANZANI
WWWhttp://www.panzani.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 g
Datum uvedení na český trh9/2023
Doporučená maloobchodní cena59,90 Kč

Vitana Želírující látka Agar

VITANA, a.s. Armády 245 155 00 Praha 5 Stodůlky

Oat cereals

BONAVITA, spol. s r.o. Hlavní 32 251 63 Kunice - Vidovice

Ještě větší osvěžení s Tic Tac Fresh+

Ferrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika