Novinky od STOCKU – míchané drinky v plechovkách!

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

Společnost STOCK Plzeň-Božkov uvádí na trh čtyři nejoblíbenější míchané drinky ve stylových a hlavně praktických „ready-to-drink“ plechovkách. Novinky jsou inspirovány nejnovějšími trendy a potěší nejen milovníky ginů s tonicem, ale i vodky nebo tuzemáků. Vychutnat si můžete tradiční Fernet Stock Bavorák Citrus, klasický tuzemák Božkov Originál & Cola s limetou, křišťálově čistou vodku Amundsen se sodou v atraktivní příchuti Bezinka a Máta nebo borůvkový Dynybyl Violet Gin & Tonic. Díky praktickému balení si můžete svůj oblíbený drink vzít kamkoliv se vám zamane. Třeba na venkovní posezení s přáteli nejenom u vody, na grilovačku, dobrodružný výlet do divoké přírody nebo na party. Díky těmto novinkám již nemusíte plýtvat časem na jejich domácí míchání a můžete si naplno užívat kouzla okamžiku s vašimi blízkými. Ať už si vyberete jakýkoliv, můžete se těšit na perfektní chuť, která ještě více vynikne, pokud plechovku před konzumací pořádně vychladíte.

Novinky reagují kromě zájmu spotřebitelů o prémiové míchané drinky v plechovkách také na vzrůstající poptávku po nápojích s obsahem bublinek a perlení. Ať už si vyberete Božkov Originál & Cola s limetou, Fernet Stock Bavorák Citrus, Dynybyl Violet Gin & Tonic nebo Amundsen Vodka & Soda Bezinka a Máta, čeká vás nejen praktické balení a perfektně namíchaný drink, který nevyžaduje žádnou další přípravu, ale i příjemná osvěžující chuť bublinek,“ dodává Daniela Froňková, Brand Manager STOCK Plzeň-Božkov.

BOŽKOV ORIGINÁL & COLA S LIMETOU

Užijte si nejen tuzemské léto s Božkovem třeba na party. Míchaný drink Božkov Originál & Cola s limetou v yniká plnou chutí kultovního tuzemáku, vanilkovými tóny a nezaměnitelnou chutí kvalitní coly a čerstvé limetky. Nejlépe vás osvěží dobře vychlazený a rovnou z plechovky.

FERNET STOCK BAVORÁK CITRUS

Připijte si na vaše příběhy plné uvolněné nálady s Fernet Stock Bavorák Citrus. Míchaný drink v praktické plechovce vás zaujme svěžími citrusovými tóny, bublinkami a svým typickým závěrem. Nejlépe si ho vychutnáte dobře vychlazený během pohodových horkých letních dní, na grilovačce nebo na zahradní party.

AMUNDSEN VODKA & SODA BEZINKA A MÁTA

Křišťálově čistá, 6x destilovaná vodka Amundsen se spojila se sodou, příchutí bezového květu a voňavé máty peprné. Vznikl svěží netradiční míchaný drink zlatavé barvy, slazený pravým cukrem a dochucený přírodními extrakty. Vychutnejte si ho dobře vychlazený přímo z plechovky, nebo ve sklenici ozdobený čerstvou mátou a plátkem limetky.

DYNYBYL VIOLET GIN & TONIC

Dynybyl gin přichází na trh s moderní verzí nejoblíbenějšího míchaného drinku na světě – borůvkovým Dynybyl Violet Gin & Tonic. Tento míchaný drink si oblíbíte nejen díky svěží perlivosti a lahodným tónům borůvek, malin, rybízu a brusinek, ale i pro jeho zábavnost a veselou barevnost. Dynybyl Violet Gin & Tonic oživí každý domácí večírek, spontánní dobrodružství nebo venkovní posezení s přáteli.

Základní informace

Výrobce/distributorSTOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov
ZnačkaREADY-TO-DRINK
WWWhttp://www.stock.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,25 l
Datum uvedení na český trh6/2022
Doporučená maloobchodní cena39,90 Kč

Produktové varianty

BOŽKOV ORIGINÁL & COLA S LIMETOU
FERNET STOCK BAVORÁK CITRUS
AMUNDSEN VODKA & SODA BEZINKA A MÁTA
DYNYBYL VIOLET GIN & TONIC

Jupí Horká švestka se skořicí

Kofola Československo a.s. Nad Porubkou 2278/31a 708 00 Ostrava - Poruba

Svijanský Vozka Černý rybíz a limetka

Pivovar Svijany, a.s. Svijany 25 463 46 Svijany

Mucha Sekt ICE

Soare sekt a.s.

Horký Bavorák z legendárního Fernet Stock Original

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Nové etikety letní edice Amundsen od umělé inteligence

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Legendario Elixír

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov