Nová řada čajů od Mixitu

Kategorie: KOLONIÁL, Cereálie a müsli

Co se vám vybaví, když se řekne Mixit? Nově si mezi své asociace můžete přidat čaj. Expert na snídaně všeho druhu a chutí totiž doplňuje sortiment o sypané čaje, které by neměly ve vaší snídani chybět. A jak už je tak u Mixitu typické, nejsou jen tak obyčejné nebo nudné. Jeden z nich je dokonce Showman!

 

Komu se nelení, tomu se zelení. Nebo bílí?

Zbrusu nová produktová řada čajů od Mixitu obsahuje pořádnou nakopávačku především v podobě zeleného čaje Senza Broskev. Základem této směsi je zelený čaj Sencha, který je prostě Senza a postaví na nohy každého spáče.

Mixitea – Zelený čaj Senza Broskev,  Složení: pravý zelený čaj Sencha 70 %, broskve 12 %, pravý zelený čaj China Jasmin s květy 10 %, přírodní aroma, pivoňka květ 2 %, bambusové listy, jasmín květ, santalové dřevo, kurkuma, květy broskvoně.

Pokud však hledáte jemnější chutě, v sortimentu Mixitu se na vás těší Bílý čaj Showman Malina, v jehož složení hraje hlavní roli pravý bílý čaj Shou Mei a ovoce. Připravte se na to, že rozinky, červený rybíz a maliny roztančí vaše chuťové pohárky.

Mixitea – Bílý čaj Showman Malina,  Složení: pravý bílý čaj Shou Mei 70 %, rozinky 20 %, červený rybíz 7 %, přírodní aroma, maliny. 

Nefalšovaný ovocný úlet

Největším úletem nové kategorie čajů je ten s názvem Boss Rooibos & Brusinka, který je mezi čaji bossem čili šéfem, ale paradoxně neobsahuje žádný kofein. Vyrábí se totiž z nikoliv z čajových lístků, ale z listů čajovce kapského, což je rostlina, která roste pouze na malém území v Západním Kapsku. Ovoněný je pomerančovými květy a chuť je plná svěžího bobulového ovoce.

Mixitea – Boss Rooibos & Brusinka. Složení rooibos 78 %, klikva velkoplodá 8 %, přírodní aroma, bezinky 3 %, plody rakytníku, maliny, květy pomerančovníku a heřmánku římského, listy brusinky.

Jablíčko nahoře bez je pak Mixit variace na čaje pečené a je skvělý jak horký, tak vychlazený.  Základem jsou jablka, ale budete koukat, jak ty si v horké vodě rozumí s bezinkami, borůvkami a dalšími voňavými a samozřejmě čistě přírodními ingrediencemi.

Mixitea – Jablíčko nahoře bez,.  Složení: jablka 50 %, bezinky 20 %, červená řepa 5 %, květy chrpy, šípek, přírodní aroma, borůvky. 

Doktor ze světa čajů

Pokud vás žádná ze zmiňovaných směsí neoslovila, zavolejte doktora. Ale ne toho v bílém plášti. Tenhle je od Mixitu a jmenuje se Dr. Honeybush. Jedná se o první pomoc téměř na všechno. Tato směs má totiž protizánětlivé a antibakteriální účinky. Čaj Honeybush je někdy přezdíván jako medový keř a je to takové princátko mezi čaji. V Mixitea se kombinuje se zázvorem, který ještě násobí jeho blahodárné účinky. Jedná se o ideální čaj na podzimní měsíce, kdy je třeba posílit imunitu.

Mixitea – Dr. Honeybush s kořením & Zázvor. Složení: honeybush 70 %, zázvor 15 %, pomerančová kůra 10 %, kardamom semeno, skořice, přírodní aroma, pepř červený, květy pomerančovníku.

Všechny čaje od Mixitu poznáte samozřejmě na první pohled podle typických tubusů, trochu šílených názvů a hlavně nepřekonatelné chuti. Jako u všeho v Mixitu jsou i nové čaje trochu jiné, než jste zvyklí a obzvlášť k jejich müsli snídaním se prostě hodí

Základní informace

Výrobce/distributorMixit s.r.o, U Dubu 53, 147 00 Praha 4
Značka
WWWhttp://www.mixit.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení40 - 110 g
Datum uvedení na český trh8/2021
Doporučená maloobchodní cena109 - 179 Kč

Produktové varianty

Mixitea - Zelený čaj Senza Broskev
Mixitea - Bílý čaj Showman Malina
Mixitea - Boss Rooibos & Brusinka
Mixitea - Jablíčko nahoře bez

Bonbony Ice fresh

August Storck KG, Waldstrasse 27, D - 13403 Berlín, Německo

Darbo 80% ovocná pomazánka

Maresi Foodbroker, s.r.o. Hradešínská 1932/60 101 00 Praha - Vinohrady

BILLA Premium Belgické pralinky

Billa, spol. s r.o. Modletice 67 251 01 Říčany u Prahy