Mattoni uvádí na trh jedinečnou pikantní novinku Mattoni THAI

Kategorie: NÁPOJE, Sycené nealko nápoje

Značka Mattoni navazuje na velký úspěch produktů Mattoni v plechovkách a uvádí na trh jedinečnou příchuť Mattoni THAI. Novinka přináší revoluční kombinaci osvěžující chuti thajské limetky a jemně pikantního chilli v oblíbeném a trendy formátu.

Mattoni THAI, úplně první pikantní příchuť od Mattoni, doplní oblíbenou ochucenou řadu v plechovkách – Mattoni Multi, Cedrata a Black. Novinka přináší jedinečné spojení minerální vody Mattoni s vyváženým obsahem minerálů pro každý den a ovocné chuti exotické thajské limetky s pikantním dotekem chilli. Mattoni THAI je navíc bez konzervantů, umělých barviv i sladidel. To vše v praktickém a 100% recyklovatelném balení.

„Inovativní příchuť thajské limetky s chilli přináší nový impuls do kategorie ochucených vod. Díky jedinečné chuti má potenciál oslovit i ty spotřebitele, kteří ochucené minerální vody běžně nepijí. Jemný dotek chilli v Mattoni THAI ocení nejen milovníci pikantních jídel, ale všichni, kdo chtějí ozvláštnit svůj pitný režim,“ říká Eva Straškrábová, brand manažerka Mattoni.

Novinku spotřebitelům představuje i online komunikační kampaň s novým spotem. Na sociálních sítích podpoří Mattoni THAI také influenceři.

Nezapomeňte, že plechovky nepatří do směsného odpadu, ale do speciálního kontejneru na kovy! Snazší recyklaci nápojových obalů v budoucnu přispěje zavedení zálohového systému na PET lahve a plechovky. Jak to funguje, se dozvíte na webu www.zalohujme.cz.  

Základní informace

Výrobce/distributorMattoni 1873 a.s., Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 - Libeň
ZnačkaMattoni THAI
WWWhttps://www.mattoni.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 ml
Datum uvedení na český trh5/2023
Doporučená maloobchodní cena20,90 Kč

Mattoni Daiquiri

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary

Sirup Yo bez cukru

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary