Limitovaná edice GRANKO Děkujeme!

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Kakao

Přemýšlíte nad tím, jak poděkovat všem svým hrdinům, kteří vám s dobrým srdcem pomohli překonat letošní výzvy? Nejoblíbenější česká a slovenská značka instantního kakaa pro vás připravila limitovanou edici GRANKO Děkujeme! Edici s puntíkatým srdcem lze zakoupit od poloviny srpna postupně ve všech prodejnách v Česku a na Slovensku.

 „Tento rok je výjimečný pro nás všechny. Uvědomujeme si, že příležitostí k poděkování není nikdy dost. A právě proto jsme se rozhodli vydat limitovanou edici nejoblíbenějšího kakaa v Česku a na Slovensku. Jejím darováním může kdokoliv udělat radost a s každým douškem vyjádřit vděčnost všem svým hrdinům, kteří nám v nelehké době pomáhají,“ říká Eva Rybová, Business manažerka kategorie nápojů.

Limitovaná edice GRANKO Děkujeme!

Nejoblíbenější český a slovenský instantní kakaový nápoj GRANKO, jež dodnes provází dětství každého z nás a připomíná nám společné chvíle v rodinném kruhu, letos přináší novou limitovanou edici nazvanou GRANKO Děkujeme! Limitkou GRANKO děkuje všem, kteří dokázali, že s dobrým srdcem lze překonat veškeré výzvy, které si letošní rok pro každého přichystal.

Skrze limitovanou edici GRANKO Děkujeme! máme nyní možnost vyjádřit své pocity a vděčnost všem svým blízkým, kteří při nás stáli. Mamince můžeme poděkovat za nejlepší domácí chléb nebo bábovku, tatínkovi za opravu kola, sousedům za domácí zeleninu a pomoc při dovážení potravin, paní učitelce za její kreativitu či přímo zdravotníkům za jejich bezmeznou energii. U hrdinů se meze nekladou.

 

Základní informace

Výrobce/distributorNestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4
ZnačkaGRANKO
WWWhttps://www.nestle.cz/cs/znacky/granko
Gramáž / objem spotřebitelského balení450 g
Datum uvedení na český trh09/2020
Doporučená maloobchodní cena94,90 Kč

Zlatý kurkumový sen sypaný bio

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Výběrová káva s výtažkem konopných látek včetně CBD

CBDROOMZ s.r.o., Rašínovo nábřeží 389/46, Praha 2 - Nové Město, 128 00

Zelený čaj Sir Winston Tea

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

YES! Ořechová tyčinka s brusinkami & hořkou čokoládou

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Orion Hořká 68%

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

YES! Ořechová tyčinka s mandlemi & mořskou solí v hořké čokoládě

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4