Káva Lavazza Qualità Oro

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Káva

Qualità Oro je ikonická směs zrnkové kávy Lavazza, která ztělesňuje historii značky a pomohla ji proslavit po celém světě. Tato směs, vytvořená v roce 1956, si v průběhu let utvářela svůj jedinečný charakter a zároveň si zachovala stejnou, silnou identitu.

„Pro Lavazzu symbolizuje směs Qualità Oro koncept dokonalé symfonie, synergie italské dokonalosti v kombinaci s inovacemi a tradicí. Tato směs vystihuje hodnoty značky inspirované jejím původem a tradicí italské kvality, umocněné dokonalostí a inovací,“ komentuje Massimo Pepe, Lavazza Eastern Europe & Export Markets Director. „Jsem velmi hrdý na současnou práci společnosti Lavazza a také na to, jak stále pohlíží do budoucnosti s maximálním ohledem na potřeby spotřebitelů. Lavazza Qualità Oro je součástí prémiové nabídky a v Lavazze se snažíme poskytovat italskou dokonalost českým spotřebitelům, kteří hledají ten nejautentičtější zážitek z kávy.“

Pro vytvoření ikonické směsi Qualità Oro kombinuje Lavazza šest odrůd vzácných kávových zrn Arabica, které jsou odborně zpracovány a dokonale smíchány pro nezaměnitelnou středoamerickou chuť s ovocnými tóny a sladkým brazilským aroma. Rostliny jsou pěstovány tam, kde se zemi daří a výsledkem je výběr káv, které nabízejí vynikající chuťový zážitek.

Díky jemnému výběru představuje Lavazza Qualità Oro dokonalou symfonii kávových zrn, která je umocněna ovocnými tóny a speciálním aroma, a vytváří harmonický požitek, který si vychutná každý.

Ikonická směs Lavazza je k dispozici v různých formátech pro domácí spotřebu, včetně zrnkové kávy Qualità Oro o hmotnosti 1 kg, 500 g a 250 g, i vakuové a plechovkové kávy Qualità Oro o hmotnosti 250 g. Požitek z dokonalé symfonie Qualità Oro si však můžete vychutnat i v práci, a to díky kapslím Qualità Oro Firma, které se velmi snadno připravují. Jsou dostupné také v České republice pro všechny příležitosti v kanceláři, spolu s vyhrazenými kávovary Firma, které se poskytují k zapůjčení zdarma.

Základní informace

Výrobce/distributorLUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)
ZnačkaLavazza Qualità Oro
WWWhttps://www.lavazza.cz/cz.html
Gramáž / objem spotřebitelského balení250 - 1000 g
Datum uvedení na český trh9/2022

První čajíček

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Čaj TEEKANNE Winter Time

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Ovocné čaje TEEKANNE

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Lavazza: prémiová kvalita v segmentu stravovacích služeb (HoReCa)

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)