Lavazza: prémiová kvalita v segmentu stravovacích služeb (HoReCa)

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Káva

Lavazza je synonymem bezkonkurenční odbornosti, prémiovosti a jedinečné kvality. Zajišťuje ten nejautentičtější zážitek z italské kávy ve všech jejích podobách, a to jak v pohodlí domova, tak i mimo něj.

„V České republice pracujeme napříč všemi obchodními segmenty, ale naší specifickou ambicí v oblasti FS je dostat do popředí hodnoty značky v prostředí HoReCa. Prémiovost, italskost a kvalita jsou zakořeněny v DNA naší společnosti. Chceme se stát lídrem prémiového trhu HoReCa,“ komentuje Massimo Pepe, Eastern Europe & Export Markets Director ze společnosti Lavazza.

Bohatě rozmanité portfolio produktů Lavazza si klade za cíl uspokojit různé chutě a preference českých milovníků kávy. Představuje La Reserva de ¡Tierra! Selection, prémiovou směs vysoce kvalitní, přírodní a prané Arabiky ze Střední a Jižní Ameriky, která patří do řady prémiových směsí udržitelné kvality, pečlivě navržených pro profesionály. Lavazza věří, že pravá podstata kávy nespočívá pouze v jejím aroma, ale vychází také z péče o zemi původu kávových zrn a z úcty ke komunitám, které ji pěstují. V souladu s tímto přesvědčením se společnost Lavazza zavázala hrát aktivní roli v oblasti udržitelného rozvoje prostřednictvím projektu své Nadace. La Reserva de ¡Tierra! Selection skutečně obsahuje kávu z území, která jsou zapojena do projektů společenské odpovědnosti, které řídí Lavazza Foundation.

Součástí kolekce Lavazza Classic je káva Lavazza Top Class, která se pyšní italskou chutí se silným napojením na autentické tradice a je ideální volbou pro všechny milovníky kávy. S nádechem hořké čokolády a skořice obsahuje jemný výběr prané Arabiky, ručně sbírané na vysočinách Střední a Jižní Ameriky, pečlivě smíchané s pranou a polopranou Robustou – například Kaapi Royale (Indie) a Jáva – a přírodní Arabikou.

Základní informace

Výrobce/distributorLUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)
ZnačkaLavazza
WWWhttps://www.lavazza.cz/cz.html
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 - 1000 g
Datum uvedení na český trh9/2022

Produktové varianty

La Reserva de ¡Tierra! Selection
Lavazza Top Class

Limitovaná edice GRANKO Děkujeme!

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Nová ledová káva NESCAFÉ

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

TEEKANNE Organics

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Káva Lavazza Qualità Oro

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)