Nová RAMA

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Másla a margariny

První máj jako lásky čas vybízí k romanticky strávenému dni, který snad ani nemůže začít jinak než skvělou snídaní. Letos si na ni bohužel do útulné kavárničky nezajdete, ale zato máte možnost odzbrojit svou drahou polovičku vlastním kulinářským výtvorem. Ani případná dietní omezení vás nemusí odradit.

U přípravy snídaně k svátku zamilovaných totiž rozhodně neplatí pravidlo, že dobré jídlo rovná se jedině nezdravé. Ale zároveň zůstává pravdou, že tuk je nositelem chuti. Takže co s tím?

Není tuk jako tuk. Víte, že v naší stravě by měly v poměru 70:30 převažovat rostlinné tuky nad těmi živočišnými? Ale protože většinou jíme maso, míváme často tento poměr obrácený. „Pokud chceme myslet na svoje zdraví, doporučuji snížit například příjem nekvalitních uzenin a upřednostnit zdroje rostlinných tuků, třeba zařazením margarínu,“ doporučuje nutriční terapeutka Soňa Vojtíšková.

Je tedy dobré si rozmyslet, po čem v lednici sáhnete. Pokud chcete partnerce či partnerovi k snídani připravit pohoštění s převahou rostlinných tuků, může to být třeba nová Rama – hodí se k mazání i vaření a je 100% z přírodních zdrojů. Neřešte, co na vaši skvělou snídani řekne dieta partnera, a klidně se pusťte do přípravy. Po rychlé, zdravé a lehce stravitelné snídani budete oba mít dobrý pocit na duši i na těle. A pak vzhůru do společného dne podle Karla Hynka Máchy!

Základní informace

Výrobce/distributorUpfield ČR, spol. s r.o.
ZnačkaRAMA
WWWhttps://www.rama.com/cs-cz/cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení400 g
Datum uvedení na český trh5/2021

BIO Farmář – jogurt

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim

Ovocný jogurt z Valašska – Lesní plody

Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. Zámecká 2/57 Krásno nad Bečvou 757 27 Valašské Meziříčí

Termix nové příchutě

Lactalis CZ, s.r.o. Líbalova 2348/1 149 00 Praha 4 - Chodov

Rama 100% rostlinná alternativa másla

Upfield ČR, spol. s r.o.

ProActiv Immune

Upfield ČR, spol. s r.o.