Limitovaná edice od Simply Fresh: bageta inspirovaná chutí Maďarska

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Hotová jídla, polotovary

Pikantní a paprikový salám – dvě hlavní ingredience, které neodmyslitelně patří k maďarské kuchyni. Inspirovala se jimi i značka Simply Fresh a v podzimní limitované edici představuje bagetu s názvem „Cestovatel po Maďarsku“. Kvalitní salám doplňuje beraní roh (paprika), jarní cibulka a lahodná pomazánka ala creme fresh. Novinkou je vlastní pečivo s bramborovými vločkami.

Značka Simply Fresh v limitovaných edicích pravidelně uvádí na trh sendviče nebo bagety, které jsou inspirované chutí celého světa. „Chceme, aby si naši zákazníci své oblíbené kombinace mohli vychutnat i doma. Letos jsme se zaměřili na Maďarsko, prvky maďarské kuchyně jsou oblíbenou součástí našeho jídelníčku. Proto věříme, že si lidé tuhle bagetu zamilují,” vysvětluje Eliška Kosinová, produktová manažerka značky Simply Fresh.

Na Maďarsko ale padla volba ještě z jednoho důvodu — společnost Orkla Foods Česko a Slovensko, pod kterou značka Simply Fresh patří, totiž na začátku letošního roku koupila stoprocentní podíl v maďarské Khell-Food. „Tento původně rodinný podnik se vypracoval do pozice lídra na maďarském trhu v segmentu sendvičů a baget. Inspirace pro podzimní limitovanou edici tak byla jasná,” dodává Eliška Kosinová.

Nová bageta Cestovatel po Maďarsku je ideální jako rychlá svačina nebo večeře. Hlavní ingrediencí jsou dva druhy salámu, konkrétně pikantní a paprikový. Celkovou chuť vyladí paprika (tzv. beraní roh), jarní cibulka a jemná pomazánka bez majonézy. Novinkou je vlastní pečivo. „Vyrábíme ho v naší pekárně v Letohradu. Jde o speciální recepturu, do které jsme přidali bramborové vločky. Zvýrazní tak chuť celé bagety,” uzavírá Eliška Kosinová.

Limitovaná edice bagety Cestoval po Maďarsku bude k dostání od října do března na čerpacích stanicích Benzina, Tank Ono, OMV, v síti prodejen Žabka nebo Pont a ve vybraných automatech.

Základní informace

Výrobce/distributorOrkla Foods Česko a Slovensko, Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice
ZnačkaSimply Fresh
WWWhttps://www.bapa.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení215 g
Datum uvedení na český trh10/2023
Doporučená maloobchodní cena75 Kč

Míša Termix vanilka

UNILEVER ČR, spol. s r.o. Rohanské nábřeží 670/17 186 00 Praha 8

POLICKÝ UHERÁK

M. Karlík - distribuce s.r.o. Husova 735 Litomyšlské Předměstí 566 01 Vysoké Mýto

Zmrzlina Skyr

Tipafrost s.r.o. Žďárského 188 674 01 Kožichovice

Novinky NATURLI‘ – Zaměřeno nejen na vegany

Orkla Foods Česko a Slovensko, Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice

Vitana uvádí Smoky Taste: novou řadu grilovacích omáček a koření s kouřovou příchutí

Orkla Foods Česko a Slovensko, Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice

Simply Fresh uvádí nový veggie sendvič Paprichata

Orkla Foods Česko a Slovensko, Walterovo náměstí 329/3, 158 00 Praha 5 – Jinonice