JELENÍ LŮJ rty a ruce – praktické balení 2. výrobků v jednom balení

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Péče o rty

Jelení lůj Originál je tradiční český výrobek kosmetiky Regina. Je vyrobený dle jedinečné receptury převážně z přírodních surovin. Jelení lůj  rty chrání před vysoušením a popraskáním. Regeneruje pokožku rtů, tvoří jí odolnou vůči mrazu, extrémnímu horku i dalším nepříznivým povětrnostním vlivům

Krém je určen pro každodenní komplexní péči o ruce a nehty. Pokožku regeneruje, zklidňuje a zajistí jí potřebnou výživu. Je ideální péčí o popraskané ruce. Vyživující složení panthenol, měsíček zahradní, vitamín C, vitamín . Lehce se roztírá a vytvoří neviditelný ochranný film. Extrakt z měsíčku lékařského zklidňuje a působí protizánětlivě.

Placenta krém  – Krém je určen pro každodenní komplexní péči o vaše ruce a nehty. Pokožku regeneruje, zklidňuje a zajistí jí potřebnou výživu. Je ideální péčí o popraskané ruce.

Vyživující složení placentární extrakt, koenzym Q10, vit.C , vit.E ,měsíček zahradní.Lehce se roztírá a tvoří neviditelný ochranný film. Placentární extrakt přispívá k přirozenému procesu obnovy buněk a spolu s měsíčkem zahradním působí na revitalizaci pokožky a její zklidnění. Placenta je tradiční český výrobek kosmetiky REGINA. Je vyrobena dle unikátní receptury s vysoce účinným komplexem látek – např. placentární extrakt a lanolín. Placenta rty dokonale regeneruje, zklidňuje a hydratuje.

 

Základní informace

Výrobce/distributorDetecha ch.v.d.
Značka
WWWhttp://www.reginakosmetika.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení20 ml
Datum uvedení na český trh2/2021
Doporučená maloobchodní cena89 Kč

Dove Go Fresh hruška a aloe vera

UNILEVER ČR, spol. s r.o. Rohanské nábřeží 670/17 186 00 Praha 8

Zewa Softis

Essity Czech Republic s.r.o. Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 9

Pulirapid WC Gel 750 ml

MADEL CZ, spol. s r.o. Říčanská 13 635 00 Brno - Bystrc

Jelení lůj Salted caramel

Detecha ch.v.d., Regina kosmetika, Nové Město nad Metují