Bella Baby Happy

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Dětské pleny

Jednorázové plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Osm nabízených velikostí je nově děleno do dvou základních systémů dle konstrukčních a funkčních vlastností přizpůsobených vývojové etapě dítěte. Plenky obsahují výtažek ze zeleného čaje, který napomáhá zklidňovat jemnou pokožku děťátka. U nejmenších velikostí je unikátní výřez pro pupeční pahýl.

Základní informace

Výrobce/distributorBella Bohemia, s.r.o. Vlastina 889/23 161 00 Praha 6
Značka
WWWhttp://www.happy-cz.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení/ g
Datum uvedení na český trh07/2016

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Plenky Bella Baby Happy jsou průběžně inovovány v reakci na požadavky našich zákazníků a samozřejmě v reakci na technologický vývoj. Našim cílem je prostřednictvím plenek Happy maximálně zpříjemnit první fázi života našich nejmenších, ale zároveň maximálně usnadnit práci rodičům prostřednictvím spokojeného děťátka i konstrukcí systému, který se snadno aplikuje, neprotéká a pečuje o pokožku děťátka. Jednoznačnou konkurenční výhodou je zařazení jednotlivých velikostí do systémů, které se maximálně snaží vyjít vstříc individuálním potřebám jednotlivých vývojových fází.

B2B Popis

119,- / 279,- / 399,- (odvislé od velikosti a počtu kusů v balení) -  Nové konstrukční a funkční systémy  Extrémní důraz na prodyšnost plenek prostřednictvím technologie AIR FLOW  Unikátní výřez pro pupeční pahýl  Indikátor vlhkosti  Nová super měkká vnější vrstva pleny SUPER SOFT  Absorpci a distribuci urychlující embosovaná netkaná textilie  Systém elastických prvků FLEXI FIT umožňující maximální svobodu pohybu  Anatomicky tvarované absorpční jádro  Obsah výtažku ze zeleného čaje

Naturalis Super Cream

Union Cosmetic, s.r.o. V Jirchářích 195/2 110 00 Praha 1 - Nové Město

Astrid Sun

ASTRID T.M. a.s. Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 4

BOROTALCO nově i pro muže

Bolton Czechia, spol. s r.o. Štětkova 1638/18 140 00 Praha 5

Bella Ideale Stay Drai Regular

Bella Bohemia, s.r.o. Vlastina 889/23 161 00 Praha 6