Funkční čaje TEEKANNE pro silnou imunitu bez kašle a nachlazení

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Díky imunitě a její schopnosti zneškodnit řadu virů, bakterií a mikroorganismů můžeme proplout obdobím nemocí bez úhony. Proto se vyplatí o svou obranyschopnost pečovat, a to třeba popíjením čaje TEEKANNE Imunita s vitamínem C. Za příjemnou chutí stojí rooibos, který zároveň pomáhá vylučovat z těla škodlivé látky, ale i máta peprná, známá pro své protizánětlivé účinky. Imunitu posiluje i citronová verbena či list ostružiny a další bylinky, které provoní váš šálek čaje a posilní vaši obranyschopnost.

Bolestem v krku je někdy přesto těžké uniknout. Z ničeho nic se objeví důvěrně známé pálení v zarudlém hrdle a my se rychle snažíme uhasit nastávající bolavý požár. Postiženou oblast uklidní bylinná směs Dýchací cesty a krk, kterou společnost TEEKANNE připravila i ve verzi se zázvorem. Čaji vévodí lipový květ, který zklidňuje bolavý krk, hrtan a hlasivky, a černý bez, jenž čistí průdušky a vůbec je prvotřídní bylinkou na potíže z nachlazení. Všechny další bylinky včetně máty a zázvoru patří k výtečným pomocníkům, kteří vám cestu ke zdraví mohou urychlit.

Pokud vás zánět zasáhl až na průduškách a pronásleduje vás proto neodbytný kašel, zkuste sáhnout po čaji TEEKANNE Průdušky a plíce. Dopřejete si tak několik bylinek, které usnadňují vykašlávání, jako je anýz nebo fenykl, a zároveň léčivky vhodné pro celkové zklidnění horních cest dýchacích. K těm se řadí tymián, proslulý bojovník proti plicním nemocem, všemocná protizánětlivá šalvěj nebo příjemně aromatická lékořice. Dejte bylinným funkčním čajům šanci a uvidíte, že se vám svými přírodními účinky bohatě odvděčí.

Základní informace

Výrobce/distributorTeekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.cz.
Gramáž / objem spotřebitelského balení20 g
Datum uvedení na český trh1/2021
Doporučená maloobchodní cena41,3 - 42,9 Kč

Produktové varianty

TEEKANNE Imunita s vitamínem C
TEEKANNE Dýchací cesty a krk
TEEKANNE Průdušky a plíce

Bylinky na žížu

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Kávové kapsle L´OR

Jacobs Douwe Egberts CZ s.r.o. Moulíkova 3286/1b Praha 5 150 01

VysmáTea

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Teekanne zelený čaj Sir Winston Green Tea

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Zelený čaj s granátovým jablkem od TEEKANNE

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

Zelený čaj Teekanne

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5