Frosch BIO Multifunkční čističe na lesklé povrchy

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Čistící prostředky

Ekologická značka Frosch se vyznačuje nejenom svým přístupem k ochraně životního prostředí nebo ucelenými řadami svých výrobků v jednotné vůni, jako například malinová, citronová, levandulová či pomerančová. Značka je známá a oblíbená také díky vysoce účinným řadám výrobků, které se zaměřují na péči a čištění jednotlivých materiálů, ať už se jedná o dřevo, sklo nebo odstranění vodního kamene. Protože se v moderních domácnostech objevuje stále více oblíbených lesklých ploch, představuje nyní značka Frosch kolekci pomocníků, kteří v domácnosti vyleští tyto plochy do nejvyššího lesku. Například Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy odstraní nejenom mastnotu, zaschlé zbytky jídel, ale velice rychle vás zbaví rozmazaných, nelesklých ploch a šmouh. Vysoce účinné složení výrobku je na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy. Dalším účinným pomocníkem je Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky nebo Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů. K výrobě svých produktů využívá Frosch bohatství přírody z odpadních surovin, které proměňuje v účinné látky pro maximální využití člověkem.

  • Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy (500 ml)

je čistič s přírodním složením na všechny druhy lesklých povrchů od nábytku, až po televizní obrazovky a chytré telefony. Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni díky obsahu pomerančového oleje. Přírodní čistič využijete na všechny druhy hladkých povrchů. Vysoce účinné složení na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, zajišťuje čistotu a zářivý lesk bez šmouh na skle, kovu, mramoru, plastu, dřevěném povrchu ať už voskovaném nebo lakovaném a akrylátech. Je obzvláště vhodný pro televizní a počítačové obrazovky, tablety, smartphony, stoly, kuchyňské povrchy, vysoce lesklý a syntetický nábytek i automobilové palubní desky. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

  • Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky (300 ml)

Čistič na sklokeramické a indukční desky účinně rozpouští zapečené nečistoty a mastnotu. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Složení s výtažky z citronů si poradí se zapečenými zbytky jídel, účinně odmašťuje a čistí indukční a sklokeramické varné desky. Zanechává dlouhotrvající lesk a příjemnou svěží vůni. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

  • Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů (300 ml)

Speciální čistič na všechny kuchyňské povrchy. Zaručuje hygienickou čistotu a bezpečnost při použití v blízkosti potravin. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Receptura s výtažky z jalovce byla vyvinuta speciálně pro uspokojení hygienických požadavků v kuchyni. Účinně likviduje nečistoty, zbytky jídla, živnou půdu pro bakterie a pohlcuje pachy. Výrobek je ideální pro čištění lednic, mikrovlnných trub, krájecích prkének, pracovních ploch a ostatního kuchyňského nábytku. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný.

  • Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Jedlá soda je nepřekonatelný, univerzální pomocník, kterého lze použít prakticky na všechny povrchy. Kromě odstraňování i odolných skvrn také pohlcuje zápach a leští. S klidem můžete sodu použít i v blízkosti potravin. Jedlá soda spolehlivě vyčistí i zaschlé usazeniny v troubě a poradí si i s vodním kamenem.

Základní informace

Výrobce/distributorWerner & Mertz
ZnačkaFrosch
WWWhttp://www.frosch-eko.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení300 - 500 ml
Datum uvedení na český trh9/2022
Doporučená maloobchodní cena92,50 - 118,90 Kč

Produktové varianty

Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy (500 ml)
Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky (300 ml)
Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů (300 ml)
Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Indulona Tělové mléko

Sarantis Czech Republic s.r.o. Žerotínova 1133/32 130 00 Praha 3

Winni´s Naturel odličovací ubrousky BIO

MADEL CZ, spol. s r.o. Říčanská 13 635 00 Brno - Bystrc

Dezinfekční řada Lysol

Reckitt Benckiser (Czech Republic)