Rozvoňte svá obydlí vůní malin & Frosch v novém hávu

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Čistící prostředky

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

Přípravek je opatřen praktickým rozprašovačem. Zbaví Vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa.  Pokud budete mít po ruce tento ekologický čistič vodního kamene, půjde to snadno a rychle. Díky účinnému složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraní nečistoty i velmi silné usazeniny vodního kamene. Je ideální na čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Kromě čistoty se postará i o zářivý lesk a zanechá krásnou vůni čerstvých malin.

Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Díky receptuře obsahující malinový ocet univerzální čistič odstraňuje usazeniny vodního kamene, nečistoty, skvrny od vody i zbytky mýdla. Zajišťuje dlouhotrvající lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty

Frosch WC gel

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen.

Hledáte účinný přírodní prostředek na čištění toalety, který je šetrný k přírodě a příjemně voní? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout ekologický WC gel s obsahem malinového octa. Můžete se spolehnout na to, že odstraní nečistoty, pohltí nepříjemný zápach a Vaši toaletu provoní vůní čerstvých malin. Výrobku byl udělen certifikát EU Ecolabel. Přírodní složení s malinovým octem účinně odstraňuje i těžko odstranitelné skvrny, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Odstraňuje nepříjemné zápachy a zanechává jemnou malinovou vůni. Díky šetrnému přírodnímu složení je toaletní gel vhodný i pro domácnosti s vlastními čističkami vody. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu a po použití je opět recyklovatelná. Výrobek je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k Vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní.

Základní informace

Výrobce/distributorWerner & Mertz
ZnačkaFrosch
WWWhttp://www.frosch-eko.cz
Datum uvedení na český trh3/2023
Doporučená maloobchodní cena69,90 - 108 Kč

Produktové varianty

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem
Frosch Univerzální čistič Malina
Frosch WC gel
Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Toaletní papír Harmony Delicate Care

SHP Harmanec, a.s. 976 03 Harmanec SR

Laguna sportovní

Zenit, spol. s r.o. Pražská 162 286 01 Čáslav

Frosch Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo

Melitta ČR s.r.o., Radlická 1/19 150 00 Praha 5

Prací gely značky Frosch v nových obalech a recepturou

Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, D-55120 Mainz