Cereální tyčinky Fit

Kategorie: KOLONIÁL, Müsli tyčinky

Tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina jsou vynikajícím pamlskem s vyváženým složením. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných surovin přírodního původu – obsahují sušené ovoce, cereálie, nejrůznější semínka a oříšky. Mají také vysoký podíl vlákniny, což vaše zažívání vytížené svátečním hodováním ocení. Vybrat si můžete z několika různých druhů tyčinek. Každá je svým způsobem specifická, všechny jsou ale ideální volbou pro nutričně hodnotnou svačinu.

Pokud máte rádi klasiku, zachutnají vám cereální tyčinky Fit müsli. Jsou oblíbenou stálicí na trhu již neuvěřitelných 30 let. Nabízejí mnoho příchutí, některé jsou pokryty lahodnou kakaovou či jogurtovou polevou. Obsahují výživově cenné složky, včetně vitamínů, minerálů a stopových prvků. Díky praktickému balení jsou stále při ruce. Třeba i na odpolední vycházce za krásami prosincové přírody nebo na dlouhé cestě na návštěvu příbuzných.

Pokud máte rádi moderní chutě, měli byste sáhnout po tyčince Fit Smoothie, která je koktejlem ovocných a zeleninových chutí. Dvě nejnovější příchutě pak obsahují také povzbuzující složku v podobě kofeinu a extraktu ze zeleného čaje. To se bude ve svátečním shonu hodit.

Mlsat můžete mezi Vánoci i bezlepkově, a to jak ze zdravotních důvodů nebo z vlastního přesvědčení. Kromě několika variant tyčinek Fit müsli a Fit Smoothie je kompletně bezlepková i tyčinka Fit Go. Je vyrobena z extrudovaných cereálií a nabízí oblíbené spojení ovocné chuti s kakaovou či jogurtovou polevou.

Základní informace

Výrobce/distributorÚSOVSKO FOOD A. S.
ZnačkaFit
WWWhttp://www.tycinkafit.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení1 ks
Datum uvedení na český trh12/2021

Produktové varianty

Fit Go
Fit müsli
Fit Smoothie

ŘECKÉ OLIVY OLYMP

ATI DELICATES s.r.o., Kubelíkova 1224 / 42, 130 00 PRAHA 3, Česká republika.

Low carb krekry

Penam, a.s. Cejl 38 602 00 Brno

Müsli na zdraví

ÚSOVSKO FOOD A. S., Klopina 33, PSČ 789 73 Úsov