Müsli na zdraví

Kategorie: KOLONIÁL, Müsli tyčinky

Cítíte se poslední dobou unavení a bez energie? Možná se vám vaše tělo snaží něco naznačit. Naučte se o něj správně pečovat, abyste byli fit a ve formě a mohli život užívat plnými doušky. Pravidelně sportujte a využijte hezké počasí k co nejčastějšímu pobytu na čerstvém vzduchu. Pozornost věnujte také jídelníčku. Jeho základem by měly být čerstvé a co nejkvalitnější suroviny, ideálně lokálního původu. Konzumujte dostatek vitamínů, minerálů, stopových prvků a vlákniny. Upírat si nemusíte ani zdravé mlsání – třeba v podobě cereálních tyčinek Fit müsli.

Tyčinky Fit müsli přináší na český trh již déle než 30 let společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin – sušeného ovoce, oříšků, semínek, ovesných a pšeničných vloček, extrudované kukuřice, rýže a podobně. Mají vysoký podíl českých jablek, která jsou pěstovaná ve vlastních sadech na území České republiky. Všechny ingredience jsou šetrně zpracovávány v podnikových sušárnách a na výrobních linkách v technologickém procesu, který zajišťuje maximální zachování přirozených živin.

Díky svému složení jsou tyčinky Fit müsli velmi dobrým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Prospívají dobrému trávení, které je nezbytnou součástí správného fungování lidského organismu. Ve srovnání s klasickými cukrovinkami jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie. Oceníte je tak v náročném pracovním dni, při sportu, na výletě nebo vždy když máte chuť na něco dobrého. Mají praktické balení, a tak jsou za každých okolností po ruce – neměly by vám chybět v domácí spižírně, v kabelce, školním batohu ani v přihrádce v autě.

Fit müsli najdete u všech hlavních maloobchodních prodejců potravin. Vybrat si můžete jednu z 9 klasických příchutí. Ve variantě bez polevy jsou to oblíbená šťavnatá, meruňková, malinová a oříšková. Pokud máte rádi tyčinky v polevě, můžete si vybrat pomerančovou v kakaové polevě, malinovou v jogurtu, šťavnatou v jogurtu, meruňkovou v jogurtu či banánovou v polevě. V případě, že preferujete bio produkty, osloví vás řada Fit Bio müsli – v příchuti meruňka, malina nebo jablko.

Základní informace

Výrobce/distributorÚSOVSKO FOOD A. S., Klopina 33, PSČ 789 73 Úsov
ZnačkaFit müsli
WWWhttp://www.tycinkafit.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení30 g
Datum uvedení na český trh6/2022

Produktové varianty

malina
meruňka
jablko

Chio Tortillas a Chio Dips

Intersnack a.s., Choustník 164 391 18 Choustník

Jojo Potěšení 30 % ovoce

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Prémiové tabulkové čokolády – Ferrero Rocher a Raffaello

Ferrero Česká s. r. o., Karla Engliše 6/3201, 150 00 Praha 5, Česká republika