BLEND 42 VODKA se bude nově jmenovat B42V ECCENTRIC VODKA

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

BLEND 42 VODKA mění na začátku roku 2023 nejen svůj design, ale dostává i nové jméno. Od února se z ní tak stává B42V ECCENTRIC VODKA. Tato velká změna identity je reakcí na potřeby moderního zákazníka. I když se ale vodka vizuálně mění, její obsah i proces výroby zůstávají stejné: blend tří druhů obilných lihů, jejichž poměr je upravován na unikátních 42 % alkoholu, a dvojitá filtrace jemným aktivním uhlím ze skořápek kokosových ořechů. Díky tomu má B42V ECCENTRIC VODKA dokonale jemnou chuť, je plná energie a síly.

 

„Po dlouhých letech jsme přistoupili k redesignu oblíbené BLEND 42 VODKY. Neměníme její strategický positioning, ale trh a konkurence se vyvíjejí a my nechceme, aby značka ustrnula a stala se z ní retro vodka,“ vysvětluje brand manažer Jan Sedláček důvody, které vedly Palírnu U Zeleného stromu k novému vizuálnímu stylu této značky. „Design nové lahve a etikety byl vyvíjen a testován spolu se spotřebiteli a reflektoval jejich požadavky. Samotné jméno ECCENTRIC pak podtrhuje charakter našich spotřebitelů, kteří jsou výjimeční, smělí a touží po intenzivních prožitcích. A v neposlední řadě se nebojí výzev,“ dodává Jan Sedláček.

Nová lahev i etiketa

Samotná lahev prošla redesignem a dostala elegantní štíhlý asymetrický tvar, který ji na první pohled odlišuje od ostatních. Lahev má nový uzávěr guala, obsahující mechanismus s ventilem, který dobře reguluje průtok. Díky tomu nedochází k přelévání rysek a zbytečným ztrátám. Společně s lahví prošla redesignem také etiketa, která má nyní minimalističtější design vyzdvihující na první pohled kvalitu a čistotu vodky. Za vzhledem etikety, jejíž dominantní barvou je metalická modrá, kterou u jednotlivých příchutí Fire a Air doplňuje metalická červená a metalická zelená, stojí designér Martin Zouhar. Ten ji opatřil prvkem tří řad kapek, které znázorňují, že se jedná o blend tří obilných lihů. „Grafický symbol těchto tří řad padajících kapek se prolíná i na vnitřní stranu zadní etikety a také do designu uzávěru,“ říká Jan Sedláček z Palírny U zeleného stromu. Červeně je pak označeno 42 % alkoholu, aby spotřebitelé jednoznačně věděli, že se jedná o stále stejnou kvalitní vodku, která má ovšem nyní upravené jméno.

B42V ECCENTRIC VODKA

Změna vizuálního stylu nijak neovlivnila výjimečnou chuť vodky. Ta je stále připravována podle stejné receptury, v níž se mísí tři druhy obilných lihů, které procházejí dvojitou filtrací aktivním uhlím ze skořápek kokosových ořechů. Díky tomu zůstává chuť vodky silná a zároveň jemná. Nemění se ani obsah alkoholu, který zůstává na 42 %.

Základní informace

Výrobce/distributorPalírna U Zeleného stromu a.s. Drážďanská 14/84 400 07 Ústí nad Labem
ZnačkaB42V ECCENTRIC VODKA
WWWhttps://palirnauzelenehostromu.cz/znacky/blend-42-vodka/
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,5 l
Datum uvedení na český trh2/2023
Doporučená maloobchodní cena199 Kč

Limonády MARLENKA s ovocem

Honey Drink s.r.o.

Zlatopramen Radler 0,0 % Mandarinka s jasmínem

Heineken Česká republika, a.s.

Birell Zelený Ječmen

Plzeňský Prazdroj, a.s. Ovocný trh 1096/8 110 00 Praha, Staré Město

Nový Tuzemák, chutná jako kdysi

Palírna U Zeleného stromu a.s. Drážďanská 14/84 400 07 Ústí nad Labem

Hanácká vodka

Palírna U Zeleného stromu a.s. Drážďanská 14/84 400 07 Ústí nad Labem

Značka Heffron vzdává svou limitkou poctu českým letcům RAF – Heffron 5YO Rum

Palírna U Zeleného stromu a.s. Drážďanská 14/84 400 07 Ústí nad Labem