BIO Farmář – jogurt

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Jogurty, jogurtové nápoje

Léto je pro jogurty jako stvořené. Hodí se na rychlou osvěžující snídani, jako základ pro dipy a saláty při grilování nebo pro zjemnění pečených i nepečených dezertů. Jogurt je zdravou a důležitou složkou pestré stravy, v těch od Hollandie najdete jen kvalitní suroviny a také vysoké množství probiotik, které příznivě ovlivňují střevní mikroflóru. Na trh teď Hollandia uvádí novinku. Krémový jogurt Farmář se dočkal své BIO verze, a přináší tak tu nejlepší BIO kvalitu za dostupnou cenu.

Jogurty Farmář se od jiných produktů liší především způsobem zrání. Zatímco při výrobě Selského jogurtu se mléko se zdravými bakteriemi nechává zrát přímo v kelímcích, Farmář zraje v tanku. Po dozrání se promíchá, čímž vzniká krémová textura. Teprve poté se plní do kelímků a putuje k zákazníkovi. Kvalita nového BIO Farmáře stojí především na surovinách. Hollandia používá maximálně čerstvé mléko z vlastní biofarmy, která je vzdálená jen několik kilometrů od výrobního závodu v Krásném Údolí.

Nový BIO Farmář nabízí bílou klasiku, k ní pak i dvě nejpopulárnější ovocné příchutě – jahodu a borůvku. Všechny najdete ve velikosti 150 gramů, samozřejmostí je vysoký podíl ovocné složky.

BIO Farmář, bílý

Klasika pro milovníky kvality. Krémová konzistence BIO Farmáře umožňuje využití v kuchyni, ať už při vaření, či pečení. Přidejte třeba jako ozdobu do husté polévky, nebo jako základ ovocného koláče. Anebo si ho dejte jen tak k snídani.

BIO Farmář, borůvka

BIO mléko od kraviček z vlastní farmy. Pečlivě hlídaná kvalita borůvek. Přes sto prospěšných bakterií na gram výrobku. Představujeme jogurt, který vám svou chutí připomene louky i les. Navíc za maximálně dostupnou cenu, aniž bychom slevili na kvalitě. Neobsahuje tedy ani jedno éčko.

BIO Farmář, jahoda

Že jste v jogurtu někdy nenalezli ani kousek ovoce? Tak to se vám s jahodovým BIO Farmářem nestane. Vysoký podíl ovocné složky a zcela přírodní ochucení zajistí, že si tuhle zahradní příchuť zamilujete. Kdo má slabost pro jahody se smetanou, už nebude chtít žádný jiný jogurt.

Základní informace

Výrobce/distributorHollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim
ZnačkaBIO Farmář
WWWhttps://www.hollandia.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení180 g
Datum uvedení na český trh07/2020
Doporučená maloobchodní cena12,9, Kč- za bílý jogurt , 15,9, Kč- za ovocné varianty

Produktové varianty

BIO Farmář, bílý
BIO Farmář, borůvka
BIO Farmář, jahoda

Míša Termix vanilka

UNILEVER ČR, spol. s r.o. Rohanské nábřeží 670/17 186 00 Praha 8

ZORBA – sýr na gril

Alimpex Food a.s. Českobrodská 1174 198 00 Praha 9 - Kyje

Savencia F&D vítá jaro sýrovými novinkami

SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic, a.s., Budova Beta, Vyskočilova 1481/4, 140 00 Praha 4

BIO BIFI DRINKY

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim

Hollandia Selské jogurty

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim

Hollandia DUO Dezert

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim