Jogurtová Zmrzka

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Zmrzliny

Jogurtová zmrzlina se v posledních letech těší značné popularitě. Kvalitní produkty nabízejí vynikající chuťový zážitek, který si v ničem nezadá s klasickými krémovými zmrzlinami. Jako bonus vám navíc dodá potřebné „hodné“ bakterie a živé kultury. Zmražený jogurtový krém Zmrzka od české firmy Hollandia si nyní můžete vychutnat i v letně svěžím kabátku z mangového a malinového sorbetu. A pokud preferujete zmrzlinu spíš ze lžičky než z dřívka, je tu pro vás horká novinka: kelímková Zmrzka v příchuti brownie.

Zmrzlina patří mezi nejoblíbenější letní pochoutky. Vedle klasických ovocných sorbetů a smetanových zmrzlin v posledních letech roste obliba zmrzlin jogurtových. Jsou sytější, mívají více bílkovin a o něco méně cukru, ale především díky jogurtu obsahují prospěšné střevní bakterie, probiotika. A právě ty bychom si v létě plném grilovaček či gastro výletů měli dopřát ve zvýšeném množství. Až vás zase jednou bude honit mlsná, vyzkoušejte třeba poctivou jogurtovou Zmrzku Hollandia. Sáhnout můžete po variantě v kvalitní mléčné, hořké i bílé čokoládě, pro dokonale letní zážitek ovšem doporučujeme nové letní příchutě.

Zmrzka

Jogurtový krém doplněný o několik příchutí, polevu a následně zmražený. Stále však zůstává zachováno to nejdůležitější, a sice vysoká kvalita. Ve Zmrzce se spojilo to nejlepší – poctivé mléko, BiFi kultury a Selský jogurt. Toho mražený krém obsahuje 70 procent. V nabídce jsou varianty s mléčnou, bílou či hořkou čokoládou. Poslední novinkou jsou ovocné příchutě, a to malina a mango. Všechny suroviny jsou nejvyšší kvality.

Zmrzka brownie

Ovocné příchutě vás ani v létě netáhnou? Pak vás snad potěší mrazivá novinka v podobě Zmrzky s příchutí brownie, populárního amerického dezertu, který je opravdovou manou čokoholiků. A protože takovou dobrotu si nejlépe vychutnáte s celou rodinou, přichází nová Zmrzka brownie v kelímkovém rodinném balení.

Selský jogurt Hollandia, smetana, tmavé těsto brownie, kelímek a mínusové teploty. Nic víc nová Zmrzka s brownie těstem nepotřebuje. Zmrzka navíc obsahuje bakterie BiFi, které prospívají vašemu zažívání, a přesto si udrží svou neodolatelnou jogurtovou chuť.

Základní informace

Výrobce/distributorHollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim
ZnačkaZmrzka
Gramáž / objem spotřebitelského balení50 - 500 ml
Datum uvedení na český trh06/2020

Produktové varianty

Zmrzka v belgické čokoládě
Zmrzka v belgické bílé čokoládě
Zmrzka v hořké polevě, jahoda
Zmrzka v hořké polevě, borůvka
Zmrzka v mangu
Zmrzka v malině
Zmrzka brownie

Nanuk Upír

Tipafrost s.r.o. Žďárského 188 674 01 Kožichovice

Nebesky dobrá Polárka Romaneto

Alimpex Food a.s. Českobrodská 1174 198 00 Praha 9 - Kyje

Jogurtové smoothie Balance

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim

BIO BIFI DRINKY

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim

Hollandia DUO Dezert

Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. Krásné Údolí 151 364 01 Toužim