ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 – limitovaná edice s .pepper..field

Kategorie: NÁPOJE, Alkohol

Martin Žufánek a fair trade prodejce Kampotského pepře – český projekt .pepper..field – dnes spouští předprodej limitované letní edice pepřového ginu. Lahev č. 1 byla ve včerejších večerních hodinách vydražena za 70 000 Kč na charitativním galavečeru Nadace VIA v zahradách Žofín. Hlavní složkou je lyofilizovaný Kampotský pepř, který získal poprvé v ČR cenu GOLDEN FORK za jednu z nejlepších delikates světa. Chuť autentického italského ginu pomáhal dotvořit italský michelinský šéfkuchař Matteo De Carli.

„Je to jeden z nej ginů, co jsem kdy vyrobil. Ten pepř je neuvěřitelný!“ prohlásil Martin Žufánek po stočení první lahve. Je to zároveň historicky první gin tohoto slavného českého lihovarníka, který je postaven na vínovici. Prvních 100 lahví je sběratelským kouskem s podpisem tvůrce. Každá lahev má své unikátní číslo.

Hlavní složkou .pepper..ginu je lyofilizovaný zelený Kampotský pepř, díky kterému se .pepper..field stal první českou firmou, který získala nejvyšší gastronomické ocenění světa – GOLDEN FORK ve Velké Británii. Uvnitř pepřového ginu se dále ukrývají olivy, mandle, bazalka, citronová tráva či neroli.

Základní informace

Výrobce/distributorŽUFÁNEK s.r.o., 687 63 Boršice u Blatnice 57
Značka.pepper..gin
WWWhttps://www.zufanek.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 ml
Datum uvedení na český trh6/2022

Dobrá Voda – Bylinkové příchuti

Poděbradka, a.s. Nymburská 239/VII 290 01 Poděbrady

Albert Excellent fresh džusy a smoothies

Albert Česká republika, s.r.o. Radlická 520/117 158 00 Praha 5 - Jinonice