Zelený čaj Sir Winston Tea

Kategorie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Zelený čaj má oprávněnou pověst blahodárného nápoje, který povzbudí tělo i mysl a organismu dodá mnoho prospěšných látek. Z daleké Indie a Číny se jeho věhlas rozšířil po celém světě, a i když v české kotlině stále v oblibě vede čaj černý, stojí za to ho ochutnat. Zelené čajové potěšení vám přináší Sir Winston Green Tea od TEEKANNE.

Na Dálném východě má popíjení zeleného čaje tisíciletou tradici a při pohledu na seznam pozitivních účinků na organismus se nelze divit. Každý doušek jemné chuti totiž tělu přináší silné antioxidanty, tedy látky, které působí proti škodlivým volným radikálům a tím brání poškození a stárnutí buněk. Tím ale jeho pozitivní účinky zdaleka nekončí.

Tělo ze zeleného čaje totiž čerpá i vitamíny B, C a minerální látky a tento elixír navíc dokáže podpořit i zdraví našich zubů. Antioxidanty totiž působí také antibakteriálně a působí proti vzniku zubního plaku. Díky tomu, že zelený čaj zrychluje metabolismus, navíc pomáhá k odbourávání tuků. Mezi nejznámější tvrzení o zeleném čaji patří také to, že působí jako prevence rakoviny. Co je na tom všem však nejlepší? Že zelený čaj nádherně voní a skvěle chutná. O tom vás přesvědčí zelený čaj od TEEKANNE s názvem Sir Winston Green Tea, který si můžete dopřát i v osvěžující variantě s citronem. Připravte si šálek plný lahodné chuti a dopřejte si potěšení, které vám zlepší den.

Základní informace

Výrobce/distributorTeekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5
ZnačkaSir Winston
WWWhttps://www.teekanne.cz/
Gramáž / objem spotřebitelského balení20 ks
Datum uvedení na český trh1/2022
Doporučená maloobchodní cena48,70 Kč

Luční kvítí bylinná směs sypaná

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Lavazza: prémiová kvalita v segmentu stravovacích služeb (HoReCa)

LUIGI LAVAZZA S.p.A.. Via Bologna, 32 10152 TORINO (Italy)

Lipton Bylinné funkční čaje

UNILEVER ČR, spol. s r.o. Rohanské nábřeží 670/17 186 00 Praha 8

Čaj TEEKANNE Blueberry

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

TEEKANNE Svařáček

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5

TEEKANNE Nature’s Best

Teekanne, s.r.o. K Hájům 1233/2 155 00 Praha 5