waterdrop® SHIRO

Kategorie: NÁPOJE

Nová příchuť mikrodrinku waterdrop® SHIRO s obsahem přírodního kofeinu, ale zcela bez cukru, je připravená vás povzbudit kdykoliv během dne. Ponořte se do vlnobití chuti třešňového květu v perfektní harmonii s ženšenem a slézem. Je to příchuť, která vám zvedne náladu a nastartuje chuť k činnosti. Pro všechna ranní ptáčata, nebo ty, kteří se jimi chtějí stát, stačí rozpustit mikrodrink ve vodě vychutnat si osvěžující nápoj kdykoliv a kdekoliv.

Základní informace

bez konzervantů
Výrobce/distributorWaterdrop CEE s.r.o., Sekaninova 869/3, 614 00 Brno
Značkawaterdrop® SHIRO
WWWhttps://waterdrop.cz/
Počet ks v kartonuv balení 12 kusů mikrodrinku
Datum uvedení na český trh03/2021
Doporučená maloobchodní cena299 Kč

Složení

Kyselina citronová, regulátor kyselosti uhličitan sodný, regulátor kyselosti uhličitan draselný, extrakt ze slézu, extrakt z ženšenu, kofein, přírodní aroma, sladidlo steviol glykosidy, vitamín C, niacin, barvivo koncentrát z červené řepy, kyselina pantothenová. Použití: 1 kapsli rozpusť ve 400 ml studené pitné vody (1 drink). Vysoký obsah kofeinu (15 mg/ 100 ml). Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy.

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Přírodní výtažky z ovoce a rostlin Bez cukru - vhodné pro diabetiky Bez konzervačních látek Pouze 4 kalorie na waterdrop® Cenné vitamíny C / B3 / B5 Ekologicky šetrné balení

Stella Artois v nové lahvi

Pivovary Staropramen s.r.o. Nádražní 84 150 00 Praha 5

Dobrý sirup bezinka, zahradní mix

Poděbradka, a.s. Nymburská 239/VII 290 01 Poděbrady

Dobrá Voda – Bylinkové příchuti

Poděbradka, a.s. Nymburská 239/VII 290 01 Poděbrady