Tudlee pomazánky – pro chalupáře i příznivce exotiky

Kategorie: CHLAZENÉ A MRAŽENÉ ZBOŽÍ, Lahůdky

Milujete výrazné slané chutě, ale smaženým a přesoleným jídlům se snažíte spíše vyhýbat? Zpestřujete si jídelníček slanými dipy a hledáte další inspiraci? Už nevíte, co natírat na jednohubky? Sáhněte po nových rostlinných pomazánkách Tudlee. Na variantách chalupářské, indické, farmářské i s medvědím česnekem si pochutnáte, a protože jsou opravdu syté, poslouží na rozdíl od chipsů i jako opravdová svačina nebo večeře.

Pomazánka s medvědím česnekem

Medvědí česnek z českých pěstíren a konopná semínka plná živin. To je dvojkombinace, která potěší váš organismus i chuťové buňky. Přidejte tofu a oblíbenou rostlinnou majonézu Maya a máte vítěze kategorie „Zdravé mlsání”.

Farmářská pomazánka

Slunečnicová semínka, sušená rajčata a červené fazole tvoří základ plný chuti, který vás dokonale zasytí. S rostlinnou majonézou přichází lehká konzistence a voilá, máte lahodný dip vhodný na zeleninu i zdravé chipsy. Anebo si užijte letní chutě na oblíbeném pečivu.

Indická pomazánka

Kdo by neměl rád indickou kuchyni? Barevné koření nepatří jen do teplých pokrmů, kurkumu najdete i v této exotické pomazánce od Tudlee. A kromě ní i jemně rozmixovaná sušená rajčata, díky kterým budete vaničku dost možná vylizovat, aby nepřišel ani gram nazmar.

Chalupářská pomazánka

Na chalupě si každý rád pochutná na něčem dobrém, proto je chalupářská pomazánka dotažená do posledního detailu. Smaženou cibulku doplňují bílé fazole a výsledek s plnou, mírně nasládlou chutí rozhodně stojí za to!

Všechny pomazánky Tudlee se vyrábí v České republice. U každé příchutě si můžete být jistí rostlinným složením a důrazem na výběr kvalitních surovin. Pomazánky s luštěninami a semínky fungují jako zdravá sytá svačinka, která se jen tak nepřejí.

Základní informace

Výrobce/distributorTANY, spol. s r. o. , ul. Čsl. legií 563, 340 22 Nýrsko
ZnačkaTudlee
WWWhttps://www.tudlee.cz/cs
Gramáž / objem spotřebitelského balení120 g
Datum uvedení na český trh5/2022
Doporučená maloobchodní cena29,90,- Kč

Produktové varianty

Pomazánka s medvědím česnekem
Farmářská pomazánka
Indická pomazánka
Chalupářská pomazánka

Bonduelle Dýňová polévková směs

BONDUELLE spol. s r.o. Hybernská 1009/24 110 00 Praha 2

Lahůdkové saláty Karlova Koruna

Penny Market s.r.o. Počernická 257 Radonice 250 73 Jenštejn