Tortilla chipsy Doritos

Kategorie: KOLONIÁL, Slané pochutiny

Mattoni 1873 poprvé uvádí na český trh značku Doritos. Oblíbené tortilla chipsy jsou od září k dostání v běžné obchodní síti ve třech příchutích. Uvedení Doritos na trh doprovází také masivní 360° komunikační kampaň.

„Intenzivní chuť, pořádné křupnutí “ – to jsou Doritos, celosvětově číslo 1 v kategorii tortilla chipsů. Produkty značky Doritos, jejíž název pochází ze španělského překladu pro „malé smažené zlaté věci“, se začaly prodávat v USA v roce 1966. Od svého uvedení na trh dobývají svět a dnes se prodávají ve více než 60 zemích. Doritos jsou kukuřičné chipsy typického trojúhelníkového tvaru, který je vyobrazený také v logu. Jsou vyhlášené svou vysokou kvalitou, neodolatelnou chutí, unikátní recepturou a zároveň ikonickými kampaněmi. Nyní si je konečně mohou vychutnat i čeští spotřebitelé.

Doritos na český trh uvádí Mattoni 1873, výhradní výrobce a distributor značek firmy PepsiCo v České republice, Rakousku, Bulharsku, Maďarsku a na Slovensku. Společnost zde kromě nealkoholických nápojů značek Pepsi, Mirinda, 7UP, Schweppes, Gatorade, Mountain Dew, a dalších distribuuje také produkty značky Lay’s. „Doritos tak doplní naše portfolio snacků na českém trhu. Tortilla chipsy skvěle se hodí ke sledování filmu, na party s přáteli či jako rychlá svačinka na cesty. Doritos jsou navíc dostupné ve 3 výtečných příchutích, ze kterých si vybere opravdu každý.  Věříme, že díky své unikátní receptuře a vysoké kvalitě, si zde rychle najdou stejnou oblibu jako u spotřebitelů po celém světě,“ říká Jana Bílá, Business Development Manager Mattoni 1873.

Uvedení značky Doritos na český trh doprovází také masivní 360° marketingová podpora. Ta zahrnuje televizní a digitální kampaň, výraznou vizibilitu v obchodních řetězcích a outdoorovou reklamu na frekventovaných místech po celé republice.

Základní informace

Výrobce/distributorMattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary
ZnačkaDoritos
WWWhttps://www.mattoni1873.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení100 g
Datum uvedení na český trh9/2023

Produktové varianty

Nacho Cheese
Sweet Chilli
Hot Corn

Chilli tyčinky

VEST spol. s r.o Záluští 420 763 02 Zlín - Louky

YES! Ořechová tyčinka s brusinkami & hořkou čokoládou

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Mattoni Esence

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary

Mattoni Daiquiri

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary

Mattoni MULTI

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary