ekodrogerie TIERRA VERDE

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Tělová kosmetika

Česko-slovenský výrobce ekodrogerie TIERRA VERDE přichází od července 2020 nově na trh s eko certifikovanými šampony, sprchovými gely a tekutými mýdly na ruce. Stává se tak významným hráčem na poli kosmetiky a výrazně tak rozšiřuje své portfolio.

TIERRA VERDE je leadrem v ekologickém a zero waste segmentu na našem trhu a to díky dodržování filozofie True Eco. To znamená, že vyrábí produkty s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a žvotní prostředí, člověka, společnost a Planetu. Dodržuje minimalistický přístup k tvorbě obalů, při výrobě nevytváří odpad, má dostupná bezobalová řešení.

„Vyslyšeli jsme přání našich zákazníků, kteří dlouhodobě poptávali kosmetické produkty od naší značky. Tělová kosmetika TIERRA VERDE doplňuje naše produkty určené pro péči o tělo a vlasy jako jsou biobavlněné kosmetické tampony, tyčinky na čistění uší z biobavlny a bambusu, dřevěné hřebeny, lufa, bambusové kartáčky a další.  Chceme lidem nabídnout možnost, aby si doma mohli postupně nahrazovat neekologické věci těmi ekologickými a vytvořili si tak co nejvíce zelenou domácnost, která bude co nejméně zatěžovat naši planetu,“ vysvětluje záměr TIERRA VERDE její zakladatelka, Nataša Foltánová.

 Kosmetické produkty představují rovnováhu mezi čistotou, funkčností a dostupností pro zákazníka. Při výrobě se dbalo na to, aby produkty byly stejně účinné a jednoduše použitelné, jako u konvenční kosmetiky, ale přesto byly 100% přírodního původu a snadno odbouratelné v přírodě. „Zjistili jsme, že 14 % zákazníků upřednostňuje produkty šetrné k životnímu prostředí, i když stojí víc peněz a 38% je upřednostňuje pouze v případě, když je cena a účinnost srovnatelná s běžnou kosmetikou. Proto jsme se soustředili na jejich funkčnost, ale zároveň i cenovou dostupnost. A stejně tak je pro nás důležité, aby se voda, která po jejich použití zůstává, mohla s klidem vypustit do přírody,“ pokračuje ve vyprávění Nataša Foltánová.

 

Produkty jsou dostupné ve skleněných obalech, ale také v ekonomických litrových baleních pro opakované naplnění a ušetření plastu. Postupně se budou nabízet i v bezobalových stáčírnách ekodrogerie v 5litrových a 25litrových balení

Kosmetika TIERRA VERDE je vyrobená na bázi extraktu z mýdlových ořechů, obsahuje další přírodní látky a silice v biokvalitě. Naopak neobsahuje ropné deriváty, syntetickou parfemace, barviva, sulfáty ani dráždivé anionaktivní tenzidy. Je vyvinuta a vyráběna v České republice a má certifikát Ecogarantie®. Samozřejmostí je, že kosmetika, ani její jednotlivé složky, nejsou testované na zvířatech.

Základní informace

Výrobce/distributorTIERRA VERDE s.r.o.
ZnačkaTIERRA VERDE
WWWhttp://www.tierraverde.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení230 - 2500 ml
Datum uvedení na český trh07/2020

Novinka od Jeleního loje

Detecha, chemické výrobní družstvo Husovo náměstí 1208 Nové Město nad Metují 549 01

Signal White Now Touch

UNILEVER ČR, spol. s r.o. Rohanské nábřeží 670/17 186 00 Praha 8

Toaletní papír Velvet jemně bílý

MORACELL s.r.o. Průmyslová 542 664 63 Žabčice okr. Brno - venkov

Jen čisté nádobí a dobrý pocit

TIERRA VERDE s.r.o., Makovského náměstí 3147/2, Žabovřesky, 616 00 Brno