Superprémiové konzervy Prominent pro psy a kočky

Kategorie: KOLONIÁL, Pet food

Značka Prominent, která v loňském roce úspěšně vstoupila na trh s prémiovými granulemi pro psy a kočky, rozšiřuje svoje portfolio také o superprémiové konzervy.  Nová řada konzerv nabízí kompletní a chuťově vynikající krmivo s vysokým podílem masa, pestrým složením a vyváženým obsahem surovin, které prospívají kloubům a mají pozitivní vliv také na posílení imunity domácích mazlíčků. Opět se jedná o produkty vyrobené v České republice.

„Víme, že si každý čtyřnohý miláček zaslouží takové krmivo, které mu bude chutnat, a které zároveň posílí jeho vitalitu a zdraví. Proto nově rozšiřujeme řadu Prominent o novinku, kterou jsou konzervy. Receptury byly připraveny špičkovými odborníky na výživu a zdraví psů a koček. Tyto receptury plně respektují potřeby zvířat, nové trendy a poptávku zákazníků,“ komentuje rozšíření portfolia Kateřina Gottfriedová, produktová specialistka značky Prominent.

Superprémiové konzervy nabízejí domácím mazlíčkům jejich oblíbené příchutě a jsou zároveň vynikající volbou pro všechny, kteří hledají krmivo s nižší cenou a zároveň vysoce kvalitními surovinami.

Základní informace

Výrobce/distributorHECHT MOTORS s.r.o., U Mototechny 131, 251 62 Tehovec
ZnačkaProminent
WWWhttp://www.hecht.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení180 - 1275 g
Datum uvedení na český trh2/2022
Doporučená maloobchodní cena29 - 39 Kč

Produktové varianty

Pro psy: Kuře a krůta
Pro psy: Hovězí a játra
Pro psy: Jehněčí s rýží
Pro psy: Se zvěřinou
Pro kočky: Kuře a ryby
Pro kočky: Hovězí

Vitana Marinády

VITANA, a.s. Armády 245 155 00 Praha 5 Stodůlky

De – Light

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko