Sunar v novém obalu

Kategorie: DĚTSKÁ VÝŽIVA

Každá maminka chce pro svoje miminko to nejlepší. Proto se Sunar snaží naslouchat jejich přáním
a také neustále inovovat a zlepšovat nejen složení svých kojeneckých mlék, ale i jejich balení. To nyní prošlo re-designem pro větší pohodlí a snadnou manipulaci, což ocení jak maminky, tak i jejich ratolesti.

Určitě to znáte i vy. Příprava jídla, či přemisťování se s miminkem může být náročné, a proto se každý spolehlivý pomocník počítá. Sunar vyměnil klasické balení řady Sunar Premium v krabici
za odolnější a praktičtější verzi. S novým obalem v plechovce
se již nemusíte obávat, že by se vám balení kojeneckého mléka při péči o vašeho potomka nebo při balení na rodinnou dovolenou vysypalo. O maximální ochranu obsahu se postará materiál, který je odolnější a víčko, které můžete znovu a znovu uzavírat. S novým Sunarem Premium tak můžete cestovat kamkoliv, manipulovat pouze jednou rukou nebo dělat tradičně i dvě věci najednou. Tento skvělý pomocník vás určitě nezklame a zachová maximální čerstvost kojeneckého mléka.

Kromě toho, že je víčko znovu uzavíratelné, najdete v něm také praktický držák na odměrku. Dóza uvnitř obsahuje hranu na zarovnání mlíčka, se kterou je dávkování potřebného množství mléka hračka. Jednoduché detaily, které znamenají velkou změnu. Výrobce dbá i na životní prostředí, proto jsou obal i odměrka uvnitř balení vyrobeny z plně recyklovatelného materiálu, a tak si mohou být maminky stoprocentně jisté, že přispívají k ochraně planety a lepší budoucnosti svého potomka.

A proč prošel re-designem právě obal Sunar Premium? Protože je to vlajková loď portfolia značky.
„Jde o produkt s nejkvalitnějším složením čili o prémiový produkt, který si zaslouží i prémiový obal.
Právě z tohoto důvodu chce Sunar dopřát maminkám, které ho kupují, pro své ratolesti maximální komfort,“
říká Petra Bolfíková, Senior Category Manager značky Sunar.

Nejlepší složení pro spokojené bříško

Složení výrobku se nemění, protože prošlo výraznou změnou před rokem, kdy společnost odstranila
z receptury palmový olej a navýšila podíl mléčného tuku, aby dosáhla co největší podobnosti
s mateřským mlékem. Číst složení receptur náhradní mléčné výživy se maminkám vždy vyplatí, protože ne každá obsahuje mléčný tuk, který je velmi důležitý a je přirozenou součástí všech receptur značky SUNAR.

Mléčný tuk obsahuje lipoproteinovou membránu (MFGM), která se skládá z více než 190 bioaktivních látek. Zároveň je významným zdrojem energie, jelikož poskytuje až 50 % denního energetického příjmu dítěte a přispívá k lepšímu vstřebávání důležitých vitamínů rozpustných v tucích jako je vitamin A, D, E a K. To nepochybně ocení nejen spokojené bříško každého miminka, ale i každá maminka. Sunar Premium přispívá k lepší imunitě díky vitaminu A*, rozvoji mozku, na kterém se podílí kyselina alfa-linolenová* a poznávacích funkcí miminka díky vitamínu C*, který je v mlíčku také obsažen.

 

Receptura kojeneckých mlék Sunar vychází z více než 80 – letých zkušeností s vývojem a výrobou kojeneckého mléka a byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky z výzkumného centra Hero Institute for Infant Nutrition (HIIN). Hlavní surovinou pro výrobu je čerstvé kravské mléko a smetana ze Švédska
od krav pasoucích se na zelených pastvinách, které jsou součástí 2 biosfér chráněných UNESCO.

Základní informace

Výrobce/distributorHero Czech s.r.o. Radlická 751/113e 158 00 Praha 5
ZnačkaSunar
WWWhttp://www.sunar.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení700 g
Datum uvedení na český trh8/2021

Nová kojenecká výživa LITTLE STEPS®

Nestlé Česko s.r.o. Mezi Vodami 2035/31 143 20 Praha 4

Hotová jídla v kapsičkovém balení Sunárek

Hero Czech s.r.o. Radlická 751/113e 158 00 Praha 5

Sunar BIO snacky

Hero Czech s.r.o. Radlická 751/113e 158 00 Praha 5

BIO kapsičky SUNAR

Hero Czech s.r.o. Radlická 751/113e 158 00 Praha 5

Hotová jídla v kapsičkovém balení Sunárek

Hero Czech s.r.o. Radlická 751/113e 158 00 Praha 5