Mucha Sekt ICE

Kategorie: NÁPOJE, Sekty

Produktová řada Mucha Sektů inspirovaná tvorbou Alfonse Muchy se rozrůstá o ledovou novinku Mucha Sekt ICE. Zákazníci budou moci ochutnat umění ukryté v tomto jedinečném sektu od června, a tak se letošní léto ponese ve znamení svěžích bublinek, díky nimž může ledové umění ochutnat opravdu každý.
Není nad to se v létě osvěžit sklenkou skvěle vychlazeného sektu. Milovníci Alfonse Muchy budou moci díky exkluzivní novince Mucha Sekt ICE sáhnout po ledovém umění už od letošního června. Vína značky Mucha Sekt pocházejí z prémiových vinařských oblastí a podléhají nejnovějším trendům v oblasti zpracování hroznů i samotné výroby vína. Všechny produkty z elegantní řady ART DU VINS jsou typické svojí ovocnou svěžestí. „Naše produkty vynikají nejen skvělými chuťovými kvalitami, což potvrzují medaile, kterými jsou pravidelně oceňovány na prestižních světových soutěžích jako jsou Mundus Vini nebo Berliner Wine Trophy, ale také na první pohled zaujmou neotřelým designem každé láhve, který čerpá z Muchovy nadčasovosti a smyslu pro styl a krásu,“ říká Zdzisław Dalecki, ředitel společnosti Soare sekt a.s.
Ledové umění ukryté v Mucha Sekt ICE nabízí jedinečnou kombinaci příjemné květinové vůně, aromatických muškátových tónů a jiskřivého perlení, které potěší všechny milovníky bublinek. Nádherná barva letního slunce se při nalévání zlatavě zatřpytí v bohaté koruně tohoto svěžího sektu. Ve šťavnaté a dokonale vyvážené chuti dominují tóny zralého ovoce a zeleného jablka, které k létu neodmyslitelně patří. Čtyři kostky ledu, jedna větší vinná sklenice a Mucha Sekt ICE – tak chutná ledové umění.

Každá lahev na sobě nese jiné Muchovo dílo. Do série „Album de la Décoration“ pravděpodobně z roku 1900 patří dvě velmi vzácné původní litografie Byzantine & Langage des Fleurs. „Pro Mucha Sekt ICE jsme společně s Johnem Muchou vybrali dílo nesoucí název Byzantine, které bylo jeho dědečkem Alfonsem Muchou navrženo jako textilní design pro Atelier C.G. Forrer, což byla pařížská společnost zabývající se průmyslovým designem tapet a textilu. Tento Muchův design byl následně roku 1900 reprodukován v L’Album de la Décoration, který představoval vzorky dekorativních návrhů tehdejších francouzských grafiků. Centrálním prvkem díla je byzantská žena s hustými kadeřemi obklopená svěžími květinovými vzory. Její svůdný pohled k nám proniká skrze kulaté ornamenty, oblé stonky a jejich bohatá květenství, jako by přímo zval do sladké květinové vůně jedinečného Mucha Sekt ICE. Divoká krása tohoto nesmírně osvěžujícího sektu se ukrývá v jeho kulaté chuti a nádherné a velmi bohaté květinové vůni. Navíc má dílo Byzantine ještě sestru s překrásným názvem Langage des Fleurs – Jazyk květin, což nás inspiruje i do budoucna,“ dodává s příslibem dalšího zajímavého produktu brand managerka Soare sekt Barbara Kozielová.
Zákazníci společnosti Soare sekt a.s. si již nyní mohou vybírat z pestré nabídky stylových sektů z kolekce Alfonse Muchy, která obsahuje jak alkoholické, tak nealkoholické varianty. Sortiment je doplněn o unikátní kolekci tichých odrůdových vín ART DU VINS inspirovanou každodenním bytím, tvořivostí a úspěchem Alfonse Muchy během jeho působení ve Francii.
Loni v červenci uplynulo 160 let od Muchova narození. „Jsem velmi rád za dlouholetou spolupráci naší nadace se společností Soare sekt. Navíc i spojení naší rodiny se světem dobrého vína trvá už spoustu let. První zmínka o něm totiž sahá až do patnáctého století, konkrétně do roku 1488, kde Voršila Muchapeková „poručila vinohrad v Rovni strýci svému Muchovi a k tomu tři drejlinky vína“. Můj dědeček Alfons Mucha prožil mnoho krásných časů se sklenkou dobrého vína v ruce,“ doplnil k uvedení novinky na trh John Mucha, prezident Mucha Foundation.

Základní informace

Výrobce/distributorSoare sekt a.s.
ZnačkaMucha Sekt ICE
WWWhttp://www.muchasekt.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,75 l
Datum uvedení na český trh6/2021

Nové míchané drinky v plechovkách od STOCKU – Mojito, Cuba Libre nebo Gin & Tonic

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Vodka Stoli přichází s novým designem

STOLI Group, 135 E. 57th Street,9th Floor, NY 10022, NEW YORK