Salátové Hugo okurky – Čerstvě utrženo

Kategorie: Sezónní zboží

Voňavé, křupavé a šťavnaté salátové Hugo okurky nově obohatily nabídku produktů s logem Čerstvě utrženo, zaručujícím kvalitu a lokální původ. Stejně jako rajčata – oblíbené celoroční stálice v sortimentu Čerstvě utrženo – jsou i okurky plné autentické chuti, protože dostávají čas skutečně dozrát. Navíc jsou vždy čerstvé, k zákazníkům totiž necestují přes půl Evropy, ale z prosluněné jižní Moravy.

Farmáři ve Velkých Němčicích se po úspěchu s pěstováním lahodných cherry rajčátek odrůdy Nelinka s odhodláním a elánem pustili do salátových okurek. Výzva je to veliká, protože vypěstovat opravdu dobré okurky, které by se na trhu ujaly, se u nás zatím moc nedaří. „Předpokládaná roční produkce je zhruba 9 až 11 miliónů okurek. Nadneseně se tedy dá říci, že když všechno půjde, jak má, okurku od nás ochutná úplně každý v republice,“ usmívá se Matěj Pospiš, hlavní agronom farmy ve Velkých Němčicích.

V salátových Hugo okurkách z Čerstvě utrženo do našich kuchyní míří čerstvá zelenina plná vitamínů a minerálních látek. Chutná, zdravá, osvěžující a s minimem kalorií! Můžeme je chroupat jen tak nebo přidat do polévek, omáček, smoothies, salátů, sendvičů…  Možností, jak zapojit okurku do jídelníčku, je nespočet. Zkuste třeba úplně jednoduše přihodit kousky okurky do džbánu s vodou, skvěle ji provoní a promění v neobyčejný nápoj.

Základní informace

Výrobce/distributorČerstvě utrženo, družstvo
ZnačkaHugo
WWWhttps://cerstveutrzeno.cz
Datum uvedení na český trh4/2021

DRUCHEMA OVO efekt zlatý a stříbrný třpyt

Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby Služeb 753/3 100 00 Praha 10 - Strašnice

Mattoni Daiquiri

Mattoni 1873, a.s. Horova 3, 360 21 Karlovy Vary