Řada výrobků Pangamin

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY

Řada výrobků z pivovarských kvasnic v tabletách. Pivovarské kvasnice jsou lidstvu známé po staletí a pro své vlastnosti jsou využívané dodnes. Jsou přírodním zdrojem vitamínů skupiny B, minerálů, stopových prvků a aminokyselin pro energii, vitalitu, prevenci i v rámci rekonvalescence. Neobsahují přídatné látky, barviva ani ochucovadla. Jednotlivé druhy Pangaminu vedle základního “zeleného sáčku” klasik jsou navíc vhodně obohaceny o další látky, které dále rozvíjejí pozitivní vliv kvasnic na naše zdraví. U Pangaminu bifi nebo Pangaminu bifi plus to jsou bifidobakterie a laktobacily nebo pupalkový olej, v novince Pangamin duo forte pak vitamín C, E a zinek.

Tradiční Pangamin klasik se těší oblibě zákazníků od roku 1958. V letošním roce tedy slaví 60 let.

Základní informace

dia
bez laktózy
bez konzervantů
vhodný pro vegany
Výrobce/distributorRapeto a.s. Čeliv 17 349 53 Kokašice
ZnačkaPangamin
WWWhttps://www.pangamin.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení90 g
Počet ks v kartonu55
Datum uvedení na český trh6/2016
Doporučená maloobchodní cena75

Složení

- Pangamin klasik: pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), sladový extrakt (obsahuje lepek). Bez tabletovacích přísad. - Pangamin bifi: Pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), syrovátka, rozpustná vláknina inulin, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis). Bez tabletovacích přísad. - Pangamin bifi plus: Pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), mléko, rozpustná vláknina inulin, pupalkový olej, laktogenní mikroorganismy (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum). Bez tabletovacích přísad. - Pangamin duo forte: Pivovarské kvasnice [(Saccharomyces cerevisiae)obsahují lepek], mléčnan vápenatý, syrovátka, mikrokrystalická celulóza, sladový extrakt (obsahuje lepek), kyselina L-askorbová, glukonan zinečnatý, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát), protispékavé látky (stearan hořečnatý, oxid křemičitý).

Hlavní konkurenční výhoda produktu

Původní obal - polštářkový sáček - v průbehu let zastaral nejen designem, ale i poskytovanou pasivní ochranou tablet do něho balených. Navíc nešel opětovně uzavírat. Nový sáček se zipem poskytuje vysokou pasivní ochranu obsahu, lze opětovně uzavírat a moderní design přiblížil výrobky řady Pangamin mladé generaci zákazníků. Nový uzavíratelný sáček zvýšil uživatelský komfort a dokázal skloubit šedesátiletou tradici s potřebami dnešního zákazníka. Doypack sáček, jak se tento obal odborně jmenuje, je zároveň v segmentu doplňků stravy zcela ojedinělým typem obalu, který si za cíl neklade se vzhledem co nejvíce přiblížit farmakům, ale navazuje na tradici s cílem být moderní i v 21. století. Složení novinky Pangamin duo forte navíc vzniklo na základě průzkumů mezi spotřebiteli a lékárníky, aby co nejvíce vyhovovalo dnešním trendům výživy.

B2B Popis

Pangamin je tradiční česká značka, která je na trhu již 60 let bez změněných receptur základních druhů produktové řady. Pangamin tak od roku 1958 zůstává garancí původní kvality a prémiovou značkou ve zpracování pivovarských kvasnic s dlouhodobou zkušeností a odborností. Pivovarské kvasnice, ze kterých se následně lisují tablety Pangaminu, jsou zpracovávány šetrně, aby v nich zůstalo vše původní. Jsou tedy sušeny rozprašováním, aby jejich blahodárný vliv z přírodních zdrojů byl nadále zaručen - zpracováním při vyšších teplotách by se složení nezachovalo v přirozené míře. Pangamin tak v sobě skrývá přirozené spektrum vitamínů skupiny B (B1 až po B12 a vzácné B15), dále pak minerální látky a stopové prvky přirozeně obsažené v pivovarských kvasnicích jako je fosfor, chrom, selen, draslík, hořčík, železo, vápník, mangan, zinek a měď. Pangamin je oblíbený u vegetariánů jako zdroj komplexní bílkoviny z rostlinného původu a ze stejného důvody si ho oblíbili sportovci, např. kulturisti, kanoisti atd. Toto jsou vlastnosti ve všech druzích produktové řady Pangamin, tedy základní charakteristika složky pivovarských kvasnic. Jednotlivé druhy jsou dále obohaceny dalšími látkami jako jsou bifidobakterie a laktobacily, pupalkový olej, vláknina inulin, vitamín C a E, případně extrakty z bylin. Všechny základní tradiční druhy jsou navíc bez použití tabletovacích přísad, tedy zůstávají čistě přírodním doplňkem stravy.

Produktové varianty

8595226400229
8595226400236
8595226400250
8595226400793

Vyprošťovák Forte

VITAR, s.r.o. třída Tomáše Bati 385 763 02 Zlín

Veselé Velikonoce bylinný čaj s ovocem bio, porcovaný

Sonnentor s.r.o. Příhon 943 696 15 Čejkovice

Natur Collagen Expert Beauty

Naturprodukt CZ spol. s r.o. Na Viničkách 638 250 92 Šestajovice