Pořádná dávka osvěžení – za studena lisované limonády Rio Cold Press

Kategorie: NÁPOJE, Džusy, Sycené nealko nápoje

V letních parnech zapomeňte na kalorické long drinky nebo sladké limonády plné cukru a sáhněte po nesycených nápojích vyrobených ze za studena lisovaného ovoce. Na výběr máte z klasické citronové limonády Lemonade, citronovo-zázvorové Gingerade, grepové Greponade nebo malinové Berrynade s kousky Aloe Vera. Díky praktickému 0,4 litrovému balení si s sebou svou oblíbenou limonádu můžete vzít kamkoliv. Třeba na výlet, náročnou túru nebo si vychutnat tento osvěžující drink s přáteli.

Smoothies, šťávy, džusy. Ovocné a zeleninové nápoje jsou doporučovány mnoha odborníky a výživovými poradci, kdo se má ale vyznat v tom, která varianta je pro naše tělo ta nejlepší? Sáhněte po kvalitě a lahodné chuti bez kompromisů. Ovocné a zeleninové šťávy Rio Cold Press jsou vyrobené z lokálních surovin šetrnou technologií lisování a zpracování za studena, a díky tomu si zachovávají maximum tělu prospěšných látek a vitamínů. Navíc neobsahují žádné konzervanty, přidané cukry a další nežádoucí látky. Kromě toho vás potěší i to, že byly vyrobeny na Slovensku a prodávají se v udržitelných a ekologických obalech. Tak která bude vaše nejoblíbenější příchuť tohoto léta? Svěží jablko, sladká malina, karotka nebo kombinace jablko a řepa?

Lisování za studena = maximum chuti a vitamínů

Věděli jste, že šťávy Rio Cold Press jsou vyráběny tou nejšetrnější a nejpřirozenější metodou, aby si zachovaly veškeré prospěšné látky a vitamíny? Lisováním za studena jsou šťávy přirozeně vylisované a ovoce a zelenina dodají vašemu tělu přesně to, co potřebuje. Šťávy se pyšní vysokou kvalitou, to znamená nejen šetrnou metodou zpracování a kvalitními surovinami, ale také třeba to, že neobsahují žádnou přidanou vodu, cukr, koncentrát, konzervační látky ani barviva. Lokální suroviny jsou navíc pro náš organismus mnohem přirozenější než ty z dovozu z exotických zemí.

Šťávy uchovávejte v lednici a chraňte je před přímým slunečním světlem. Po otevření je spotřebujte do 2-3 dnů.

Ekologie a udržitelnost od výroby až po recyklaci

Kromě šetrné výrobní metody a lokálních surovin se mohou šťávy pochlubit také lokální výrobou na Slovensku. Díky tomu nemusí šťávy na váš stůl cestovat dlouhou vzdálenost a mají tak nesrovnatelně nižší uhlíkovou stopu, která u jiných výrobků může vznikat dovozem. To stejné platí i pro lokální suroviny z místních sadů a farem.

Obaly jsou vyrobené z obnovitelných surovin, a navíc jsou vybavené také ekologičtějším a pevně připevněným víčkem, takže bude po spotřebování zrecyklován celý obal od hlavy až k patě.

Základní informace

Výrobce/distributorMcCarter a.s., Bajkalská 25, 821 01 Bratislava
ZnačkaRio Cold Press
WWWhttps://www.mccarter.sk/rio-craft
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,4 l
Datum uvedení na český trh5/2023
Doporučená maloobchodní cena23,90 Kč

Produktové varianty

citronová Lemonade
citronovo-zázvorová Gingerade
malinová Berrynade s kousky Aloe Vera

Mattoni v neperlivé variantě

Karlovarské minerální vody, a.s. Mariánské nám. 159/4 110 00 Praha 2

Stella Artois v nové lahvi

Pivovary Staropramen s.r.o. Nádražní 84 150 00 Praha 5