Nová česká značka čistících prostředků AYETO Eco

Kategorie: DROGERIE A KOSMETIKA, Čistící prostředky

Na domácí trh vstupuje nová česká značka AYETO Eco, ekologické čističe moderní domácnosti. Produkty představují inteligentní čističe pro domácnost, které hledí na podzemní vody a vše okolo nás. Respektují přírodu a chtějí přispět k její udržitelnosti. Nezatíží ani peněženku, jejich cena se pohybuje od 179 Kč.

Produkty se skládají pouze ze surovin pyšnících se certifikací francouzské certifikační organizace ECOCERT, ta je zárukou ekologie a kvality. Vývoj produktů trval téměř dva roky a do značné míry ho zkomplikovala pandemie coronaviru. Zaběhlé cesty zkrátka nefungovaly.

„Jako nejtěžší považuji výzvu ve vývoji produktů, kterou jsme si dali. Vytvořit unikátní formu, něco nového, co bude mít vynikající čistící schopnosti, bude stoprocentně eco, a která sníží plastový odpad domácnosti na minimum. Také jsme potřebovali, aby byla ve výsledku velmi, velmi ekonomická. To se podařilo a přicházíme s inovací, která jistě osloví mnoho stejně smýšlejících lidí jako jsme my,“ představuje úvodem Alexandr Řeháček zakladatel AYETO Eco, ayetoeco.cz.

Zdraví, příroda i design

Hlavním cílem značky je předávat zkušenosti mezi spotřebitele a změnit zažité vnímání prostředků pro péči o domácnost, ale i vlastní zdraví. Tým vývojářů stojící za recepturou produktů chce ukázat, že v dnešní době není potřeba používat tvrdou chemii, vdechovat jedovaté látky, a riskovat tak vznik alergií, astmatu a kožních onemocnění.  Produkty AYETO Eco představují moderní pojetí a pohled na tak běžnou věc jakou je každodenní úklid. „Při vývoji jsme se inspirovali color marketingem a podařilo se nám vytvořit brand, který můžeme vnímat jako doplněk a součást interiéru,“ doplňuje k obalům Alexandr Řeháček.

Univerzálnost v podobě práškových koncentrátů

AYETO Eco funguje na bázi účinných tenzidů. Řada aktuálně sestává z 8 produktů. S ohledem na ekologii přichází s produkty ve formě práškových koncentrátu, které nabízí jako náhradní náplň ke stávajícím obalům. „Nejen, že tak eliminujeme spotřebu plastů, ale zákazníkům tak nabízíme ideálního pomocníka, kterého lze jednoduše ředit vodou a připravit tak účinný prostředek k úklidu celé domácnosti,“ popisuje Alexandr Řeháček z AYETO Eco.  Produkty jsou aktuálně dostupné na e-shopu, v budoucnu i drogeriích a supermarketech.

„Celý svůj život žiji v úžasném prostředí obklopen nádhernou přírodou. Piji čistou studniční vodu a velmi dobře si tento benefit uvědomuji. Vážím si tohoto daru, který pro mnohé není samozřejmostí, a proto vedu i své děti k tomu, aby měly cit pro zelenou energii, pochopení a lásku k přírodě,“ říká závěrem Alexandr Řeháček zakladatel AYETO Eco.

Základní informace

Výrobce/distributorPURITE a.s., Rybná 682/14, 110 00 Praha 1
ZnačkaAYETO Eco
WWWhttp://www.ayetoeco.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení1000 ml
Datum uvedení na český trh3/2022
Doporučená maloobchodní cena179 - 399 Kč

Produktové varianty

AYETO Eco – Ekologický úklid domácnosti, Univerzální čistič na všechny povrchy
AYETO Eco – Ekologický úklid domácnosti, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů)
AYETO Eco – Ekologický gel na mytí nádobí, 1000 ml
YETO Eco – Ekologický čistič na podlahy, práškový koncentrát 250 g (na 50 litrů).
AYETO Eco – Ekologický úklid koupelny, 1000 ml. Čistič na umyvadla, vany. WC, dlaždičky. Čistí vodní kámen.
AYETO Eco – Ekologický úklid koupelny, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů). Čistič na umyvadla, vany. WC, dlaždičky. Čistí vodní kámen.
AYETO Eco – Ekologický čistič kuchyňských povrchů, 1000 ml. Odmašťuje a čistí veškeré kuchyňské povrchy
AYETO Eco – Ekologický čistič kuchyňských povrchů, práškový koncentrát 250 g (na 25 litrů). Odmašťuje a čistí veškeré kuchyňské povrchy.

Bella Baby Happy

TZMO Czech Republic s.r.o. Vlastibořská 2 193 00 Praha 9

Bella Baby Happy

Bella Bohemia, s.r.o. Vlastina 889/23 161 00 Praha 6

Scholl Velvet Smooth™ Diamond

Reckitt Benckiser, spol. s r.o. Vinohradská 2828/151 130 00 Praha 3