Lišácké jablko cider Meruňka

Kategorie: Pivo a pivní nápoje

Značka Lišácké jablko představuje novou příchuť – Meruňku. Ta je na českém trhu v sortimentu jablečných ciderů první s takto unikátní kombinací ovoce. Novinka posílí stávají lišácké duo Hruška a Jablko a nabídne tak českému spotřebiteli další oblíbenou chuť. Osvěžující alkoholický nápoj s jablečným základem lze zakoupit v plechových obalech s objemem 500 ml.

 Mladý hráč mezi cidery přináší kombinaci jemné kyselosti a mírně nasládlých tónů. „Hledali jsme ovoce, které by se hodilo k jablečnému základu cideru a pocházelo ze sadu. Ze všech variant jsme vybrali meruňku, která je pro nás Čechy pevně zakořeněnou a oblíbenou příchutí,“ říká Barbora Celnarová, manažerka značky Lišácké jablko. Lišácká novinka má oproti většině jiných značek sušší chuťový profil a obsahuje 4,5 % alkoholu. Navíc příjemně osvěží a je vhodným společníkem při posezení na zahrádce nebo při všedních chvílích s přáteli.

Značka oblíbených ciderů se také rozhodla oprášit kožich svému logu. Postava lišáka dostala větší prostor a zároveň jí mezi předními tlapkami přibyl obrys jablka, jenž má symbolizovat ovocné sady, z nichž pocházejí plody zpracovávané do všech nápojů z portfolia. Zásah do loga je nenásilný a je řešen tak, aby původní vizuál zůstal na první pohled rozeznatelný.

Základní informace

Výrobce/distributorHeineken Česká republika, a.s.
ZnačkaLišácké jablko
WWWhttp://www.lisackejablko.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení500 ml
Datum uvedení na český trh07/2020
Doporučená maloobchodní cena21,90 Kč

Produktové varianty

Lišácké jablko cider Hruška
Lišácké jablko cider Jablko

Zlatopramen Radler Herbal 0,0 %

Heineken Česká republika, a.s.

Staropramen 10 oslavuje legendární počin sládka Trnky

Pivovary Staropramen s.r.o. Nádražní 84 150 00 Praha 5

Strongbow Cucumber & Mint a Strongbow Citrus Edge

Heineken Česká republika, a.s.

Zlatopramen Radler Herbal 0,0 %

Heineken Česká republika, a.s.

Zlatopramen Radler – tmavá višeň

Heineken Česká republika, a.s.