Limonádové pivo – LIMOPIVO

Kategorie: NÁPOJE, Pivo a pivní nápoje

V červnu na tuzemský trh oficiálně vstupuje novinka v kategorii „radlerů“ značka LIMOPIVO, kterou vyrábí Pivovar Rychnov Nad Kněžnou ve spolupráci s Podorlickou sodovkárnou.

Autorem tohoto osvěžujícího limonádového piva je po produktové i po značkové stránce Ondřej Roček a jeho tým. Roček působí v nápojovém businessu od roku 2001, kde zastával několik různých pozic, ač už v obchodě či marketingu. Za zmínku stojí například úspěchy s produkty SMIRNOFF ICE, METAXA, JAGERMEISTER, APEROL či kampaně pro značku Staropramen s Hynkem Čermákem, které jsme měli možnost za poslední čtyři roky vídat v médiích.

Hlavním obchodním cílem značky je vymezit díru, která tady za posledních několik let na trhu s ovocnými pivy vznikla. Je již téměř nemožné najít v této kategorii produkt, který je nejen z kvalitních vstupních surovin, ale i s vyšším obsahem alkoholu. To by měla být kromě perfektního designu a jednoduchého názvu jedna s největších konkurenčních výhod značky LIMOPIVO“ konstatuje Roček.

Značka cílí nejen na mladší generaci, která má v oblibě retro a nebojí se zkoušet, ale i na ženy, které mají rádi alkoholické nápoje (šumivá a tichá vína, spritzy), a na muže, kteří ocení plnou sladovou chuť v kombinaci s ovocnými tóny.

LIMOPIVO se prodává v pěti příchutích (višeň, pomeranč, hruška, ananas, malina) a to ve skle v litrážích 0,33L a 0,75L nebo jako sudové v objemu 30L.

Dnes si již můžete LIMIPIVO zakoupit v několika vybraných pražských bistrech a restauracích, pivotékách nebo na internetovém prodejci Alkohol.cz. Chystáme si i na vstup do dalších e-commerce platforem, včetně podpory velkoobchodů po celé ČR“ podotýká Roček.

Základní informace

Výrobce/distributorMěstský podorlický pivovar s.r.o., Kaštany 435, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
ZnačkaLIMOPIVO
WWWhttps://limopivo.cz
Gramáž / objem spotřebitelského balení0,33 - 30 l
Datum uvedení na český trh6/2022

Produktové varianty

višeň
pomeranč
hruška
ananas
malina

Becherovka Lemond v novém designu

JAN BECHER - KARLOVARSKÁ BECHEROVKA, A.S.

Key Rum

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

ABUELO 12 Añejo

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov